Інспектори поліції провели профілактичні бесіди із шепетівськими школярами

Протягом двох днів інспектори сектору ювенальної превенції Шепетівського ВП зустрічалися з учнями шепетівських навчальних закладів. Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці стар­ший ін­спек­тор сек­то­ру юве­наль­ної пре­вен­ції Ше­пе­тівсь­ко­го ВП, майор по­лі­ції Оль­га Се­ме­нюк.

7 грудня, майор поліції С. А. Гнатюк провів профілактично-виховну бесіду із учнями ЗОШ № 6, які перебувають на внутрішньошкільному обліку. Правоохоронець поспілкувався із школярами з приводу порушення ними дисципліни на уроках, нагадав їм про їхні права та обов’язки як учнів, порадив дотримуватись культури спілкування із однолітками, що допоможе уникнути конфліктів.

8 грудня, до дев’ятикласників НВК № 3 завітав майор поліції В. В. Карась, який розповів учням про негативні наслідки вживання спиртних напоїв, наркотичних засобів та тютюнопаління, звернув увагу на поведінку у громадських місцях та навчальному закладі, недопущенні пропусків уроків без поважних на те причин. Окрім того, ознайомив з поняттями кримінального та адміністративного правопорушення та відповідальності за їх вчинення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога