Ліцеїсти-електрики змагалися у Шепетівці

На базі Шепетівського професійного ліцею пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», в якому взяли участь переможці від Хмельницького, Нетішина та місцевого навчального закладу.

Після урочистого відкриття та знайомства учасників гості оглянули приміщення нав­чаль­но-прак­тично­го цен­тру, який розпочав свою роботу вторік. Отож, учасники конкурсу побачили сучасні майстерні, в яких навчаються не лише ліцеїсти, але й професію електриків здобуває група безробітних від Шепетівського центру зайнятості.

Конкурс розпочався із тестування. Четверо учасників протягом години мали показати свої теоретичні знання.

Найзапекліша боротьба розпочалася під час практичної частини.

— Конкурсанти мають виконати два завдання, — розповів член журі Володимир Плакса. — Перше — включення трьох лампочок із різних місць, а друге — запуск двигуна з кнопкової станції. Важливо не лише вкластися у відведений час, але й правильно та якісно скласти схеми.

Завдання серйозні, оскільки переможець конкурсу представлятиме Хмельниччину на Всеукраїнському конкурсі в Кременчуці.

— Хоча завдання складні, але хлопці справляються, — зазначив інший член журі, в.о. інженера-енергетика ДП «Шепетівський ремонтний завод» Андрій Бернадський. — Перевіримо, чи засвітяться та вимкнуться лампочки, та чи запуститься двигун. У порівнянні з тим, що я закінчив училище ще в 90-х роках, матеріально-технічна база набагато покращилася. Можу із впевненістю сказати, якщо ми чогось досягли, то із сьогоднішніми умовами в них набагато більше шансів не лише перемогти у конкурсі, але й досягнути успіхів у професії.

В успіху шепетівських конкурсантів впевнений їхній наставник.

— Учні на 100 % впораються із практичними завданнями, — зазначив майстер виробничого навчання Іван Гуменюк. — Хлопці старанні, вже проходили практику на ремонтному заводі. Спочатку обрали одного представника на конкурс, але до товариша захотів приєднатися Сергій Джигало, ми йому не відмовили, нехай випробовує свої сили.

За результатами конкурсу призером став учень ВПУ № 25 із Хмельницького Михайло Дзьбан. 2-ге та 3-тє місця посіли шепетівчани Ростислав Ковальчук і Сергій Джигало.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці