Роман Мацола відвідав шепетівську школу-інтернат

Неодноразово у своїй роботі народний депутат України Роман Мацола звертає увагу на проблеми інклюзивної освіти. Ось і цього тижня під час поїздки округом Роман Миколайович відвідав Шепетівську спеціалізовану школу-інтернат.

Завдяки ініціативі Романа Мацоли (за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів) нещодавно школа закупила, необхідне для навчання, мультимедійне та комп’ютерне обладнання. Тож діти та вчителі подякували народному депутатові України та запропонували побувати на уроці, де використовують нову техніку. Зокрема, завдяки мультимедійній дошці найменші учні закладу навчаються розрізняти емоції, вчаться писати, вивчають предмети та їх кольори.

Зазначу, в школі-інтернаті навчаються також дітки із затримкою психічного розвитку, порушенням опорно-рухового апарату та порушенням слуху.

Після уроку Роман Мацола подякував вчителям за їх непросту роботу і наголосив, що раніше дітей із фізичними чи розумовими вадами намагалися ізолювати, чим позбавляли їх шансу на подальше нормальне життя.

— В багатьох із них є таланти, які педагоги мають виявити і допомогти розвинути. І за десять років ці діти будуть готові до суспільного життя та можуть стати повноцінними громадянами України, — наголосив Роман Мацола.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога