Роман Мацола: «Першого вересня і діти, і батьки мають зрозуміти, що прийшли у нову школу»

Народний депутат України Роман Мацола зустрівся з освітянами Судилківської об’єднаної територіальної громади та оглянув новий дах судилківської школи. Власне, завдяки зверненням Романа Миколайовича на утеплення та заміну покрівлі навчального закладу з державного бюджету виділили 1,2 мільйона гривень.

Під час зустрічі директори шкіл, керівництво громади та народний депутат обговорили питання, які виникають під час підготовки до старту «нової української школи».

Адже відповідно до прийнятого Верховною Радою закону «Про освіту» вже цього року 400 тисяч першокласників в Україні вперше сядуть за парти реформованої школи. Будуть повністю змінені програми, методики викладання, а учням не тільки даватимуть знання, а й вчитимуть застосовувати їх у житті.

Відтак до першого вересня усі початкові школи повинні бути обладнанні класами зі спеціальними антисколіозними партами, ігровими комплексами, меблями та мати відповідну сучасну техніку.

Тож народний депутат разом з керівництвом ОТГ передали школам 14 одиниць комп’ютерної та мультимедійної техніки, зокрема: мультимедійну дошку, проектор, принтери, ноутбуки та моноблоки.

Закуплена з ініціативи народного депутата (за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів) техніка, стала першим кроком на шляху до створення нових класів в школах громади.

Дякуючи освітянам за їх роботу та співпрацю, народний депутат наголосив, що, власне, з освіти має починатися розвиток громади.

— Першого вересня і першокласники, і їх батьки повинні зрозуміти, що вони прийшли в нову школу. З новими підходами вчителів, з новою якістю навчання і з новою сучасною технікою, — наголосив Роман Мацола.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога