Четверо жителів Шепетівщини проходитимуть альтернативну службу

Четверо жителів Шепетівщини проходитимуть альтернативну службу

Під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Мельника відбулося засідання комісії у справах альтернативної служби Шепетівської РДА. Про це повідомила пресслужба Шепетівської РДА на своїй сторінці у фейсбуці.

Комісією розглянуто заяви та документи особових справ громадян, які звернулися для вирішення питання проходження альтернативної служби, заслухано заявників. За результатом засідання комісії прийнято рішення про направлення 4 громадян на проходження альтернативної (невійськової) служби.

Примітка

Альтернативна служба є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової служби і має на меті виконання обов’язку перед суспільством.

Право на альтернативну службу мають громадяни України, якщо виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням і ці громадяни належать до діючих згідно з законодавством України релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю.

На альтернативну службу направляються громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу і особисто заявили про неможливість її проходження як такої, що суперечить їхнім релігійним переконанням, документально або іншим чином підтвердили істинність переконань та стосовно яких прийнято відповідні рішення.

Альтернативну службу громадяни проходять на підприємствах, в установах, організаціях, що перебувають у державній, комунальній власності або переважна частка у статутному фонді яких є в державній або комунальній власності, діяльність яких у першу чергу пов’язана із соціальним захистом населення, охороною здоров’я, захистом довкілля, будівництвом, житлово-комунальним та сільським господарством, а також у патронажній службі в організаціях Товариства Червоного Хреста України. Строк альтернативної служби у півтора рази перевищує строк військової служби.

Громадяни проходять альтернативну службу переважно в межах населеного пункту за місцем проживання або у місцевості, звідки вони мають можливість щоденно повертатися до місця проживання.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоДва спортивні об’єкти на Шепетівщині можуть реалізувати державним коштом
У Шепетівці до зали суду не впустили «Надзвичайні новини»
Медики, правоохоронці та посадовці злагоджували дії, як допомагати сім’ям у скрутних ситуаціях
У Шепетівці встановлюють нові тарифи на центральне опалення: найбільше платити підприємцям
Дві лікарні Шепетівщини не відповідають І категорії з надійності електропостачання

Читайте у цій рубриціДля маленьких нетішинців збудують садочок за 67 мільйонів гривень 
Як автостанція у Славуті здійснює перевезення
У Шепетівському районі 8 гектарів ландшафтного парку незаконно передали у приватну власність
Поблизу Нетішина зимують лебеді навіть із Болгарії
Представники консультативної місії Євросоюзу побували у Шепетівському відділі поліції
У Шепетівці двоє випили пиво посеред магазину, бо їм відмовилися його продати