Депутатам не вдалося подолати вето міського голови Шепетівки: не вистачило 1 голоса?

У вівторок, 21 липня, депутати Шепетівської міської ради продовжили засідання 76-ої позачергової сесії, яке розпочали минулого тижня.

Нагадаємо, у Шепетівці стався прецедент: міський голова заветував рішення сесії, а депутати намагаються його подолати.

Однією із причин, чому депутати вирішили перенести засідання, була вимога заслухати міського голову Михайла Полодюка про зупинення рішення сесії міської ради від 9 липня 2020 року № 12. Хоча Михайло Полюдюк оприлюднив на сайті Шепетівської міської ради відеокоментар з цього приводу. Мова йде про земельні ділянки, які мають передати в постійне користування Головному управлінню ДПС у Хмельницькій області.

Друге засідання розпочалося за сценарієм першого: міський голова не прийшов, оголосили 10-хвилинну перерву, після якої голосували за проєкт рішення.

Оскільки у Шепетівській міській раді це перший випадок зупинення міським головою рішення сесії, то депутати невпевнені, скількома голосами, 23 чи 24, зможуть подолати вето.

Всього на засіданні були присутні 24 депутати, але «за» проголосували 23 із присутніх. Секретар міської ради Микола Кикоть оголосив, що рішення не пройшло і оголосив сесію закритою.

Хоча на табло висвітлилося, що рішення пройшло, але секретар міської ради пояснив:

— Заради одного рішення не стали змінювати роботу системи, яка запрограмована на 18 голосів, які складають більшість депутатів.

Народні обранці вирішили скликати ще одну позачергову сесію, на якій вже планують висловити недовіру секретарю міської ради.

UPD (22.07.2020 14:30):

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці