Шепетівський суд ухвалив вирок чоловіку, що пограбував особу з інвалідністю
Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким затверджено угоду про примирення у кримінальному провадженні, укладену між обвинуваченим та потерпілим.
«Жителя Шепетівського району визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого частиною першою статті 186 (відкрите викрадення чужого майна (грабіж)) Кримінального кодексу України, і призначено йому покарання у виді 120 годин громадських робіт», — зазначає пресслужба Шепетівського міськрайонного суду.
Згідно з вироком суду, цьогоріч 8 березня обвинувачений, в стані алкогольного сп’яніння, перебував у будинку потерпілого в селі Білокриниччя Шепетівського району. Достовірно знаючи, що потерпілий є інвалідом ІІІ групи з дитинства, зловмисник підійшов до нього та, користуючись тим, що останній спав, непомітно зняв з нього куртку, в якій знаходилися грошові кошти. Далі чоловік вийшов з нею до іншої кімнати. Водночас злочинні дії були виявлені неповнолітньою особою. Проте обвинувачений, ігноруючи вимоги підлітка припинити злочинні дії, витягнув із кишені куртки потерпілого грошові кошти в сумі 450 грн та поклав їх до власної кишені. Далі зловмисник з викраденим майном покинув будинок, завдавши потерпілому матеріальної шкоди на суму 450 грн.
У суді чоловік свою вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю, щиро покаявся, добровільно відшкодував потерпілому завдану шкоду.
Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.



























Залишити відповідь