Ленковецька ОТГ долучилася до проєкту Міністерства соціальної політики України

Ленковецька сільська рада, що в Шепетівському районі, долучилася до соціального проекту Міністерства соціальної політики України — онлайн-платформа «Допомога поруч». В Україні цей проєкт стартував з 10 квітня.

Така соціальна ініціатива передбачає надання соціальних послуг одиноким громадянам похилого віку, людям з інвалідністю, сім’ям з дітьми, зокрема, дітям з інвалідністю, та іншим соціально вразливим верствам населення громади.

— До реалізації нової соціальної ініціативи будуть залучені представники місцевих органів влади, органи соціального захисту, волонтерські, благодійні та інші громадські організації, соціально відповідальний бізнес. Важливо, що цей соціальний проект буде об’єднувати суспільство, — зазначила міністерка соцполітики Марина Лазебна.

Як зазначається, завдяки соціальному онлайн-проєкту оперативно визначатимуться потреби, надаватиметься відповідна мобільна допомога та соціальні послуги самотнім громадянам похилого віку, людям з інвалідністю, сім’ям з дітьми та іншим соціально вразливим верствам населення.

Як це працюватиме? Громадяни зможуть звертатися на «гарячі» телефонні лінії, які діятимуть при місцевих органах влади, та залишати інформацію про потребу в продуктах, засобах особистої гігієни, побутовій хімії, транспортних послугах для доставки цих товарів.

— Зокрема в населених пунктах нашої громади координацію роботи фахівців з соціальної роботи здійснюватиме Олександр Панчук, спеціаліст загального відділу Ленковецької сільської ради, — зазначили в Ленковецькій ОТГ.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці