У Шепетівському районі показали нові поліцейські станції

В один день, 28 лютого, відбулася презентація поліцейських станцій у двох об’єднаних територіальних громадах Шепетівщини — Ленковецькій та Грицівській.

Так би мовити, інспектувати умови праці майбутніх офіцерів громад приїхали: начальник управління превентивної діяльності ГУ НП Хмельницької області Геннадій Сибіга та його заступник Вадим Бирко, начальник Шепетівського ВП Олександр Фурманюк, та т.в.о. його заступника Микола Борщук, начальник сектору превенції Шепетівського ВП Володимир Лебідь, та старший інспектор сектору моніторингу Шепетівського ВП Інна Голубкова.

Оглядини першої станції відбулися у селі Ленківцях, її розташування — перший поверх Будинку культури.

Як пояснив Геннадій Сибіга, кабінет для офіцера громади на перший час буде знаходитися в зазначеному приміщенні. Вже згодом Ленковецька громада переобладнає інше для поліцейської станції.

— Головний принцип роботи офіцера громади — «Я тут». Це означає, що він завжди на потребу жителів ОТГ буде на місці, виконуватиме належні йому обов’язки. В рамках цього проєкту його в подальшому буде забезпечено спеціальним автомобілем, аби він своєчасно мав змогу надати всебічну допомогу населенню у будь-який час, — зазначив полковник Геннадій Сибіга.

Зокрема, в Ленковецькій ОТГ офіцером громади призначено Олександра Козачука. На відкритті поліцейської станції він не був присутнім, позаяк ще проходить стажування на Дніпропетровщині.

— Кандидатуру Олександра Козачука було погоджено з самою громадою задля тісної та результативної співпраці. Він пройшов спеціальне навчання. Наразі ще переймає досвід офіцерів громад на Дніпропетровщині. Невдовзі він приступить до виконання своїх обов’язків вже у Ленковецькій громаді, — додав підполковник Олександр Фурманюк, начальник Шепетівського ВП.

У смт Грицеві, яке є адміністративним центром відповідної об’єднаної територіальної громади, поліцейську станцію облаштували в приміщенні адміністрації селищної ради.

Поліцейська делегація також оглянула робочий кабінет тамтешнього офіцера громади.

Як зазначив Геннадій Сибіга, поліцейську станцію у Грицеві справедливо назвати однією з найкращих на Хмельниччині.

І справді, грицівчани забезпечили приміщення усім необхідним для роботи правоохоронця. До того ж, окремо є кімната для відпочинку та інші зручності.

Навіть окрема вбиральня обладнана спецелементами для людей з інвалідністю.

Офіцером громади в Грицівській ОТГ призначено Сергія Слабу. Прикметно, але і його не було на оглядинах станції, у зв’язку з проходженням практики.

Стажування — є завершальним етапом підготовки офіцерів громади. У подальшому на них чекають реальні випробування роботою.

Щодо позитивних факторів цієї новації, то у поліції кажуть, що присутність працівника правоохоронних органів у будь-якому разі дисциплінує громаду. Тобто відкриття поліцейських станцій — це, насамперед, покращення превентивної роботи Національної поліції України.

Нагадаємо, що пілотний проєкт «Поліцейський офіцер громади» був започаткований в Дніпрі. Його мета — тісна співпраця з населенням. Цієї зими розпочали роботу поліцейські станції у об’єднаних територіальних громадах Красилівщини, Полонщини, місті Нетішині та інших районах області.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці