Красилівська та Антонінська ОТГ мають своїх поліцейських офіцерів

На Хмельниччині відкрили ще дві поліцейські станції, які стануть робочими офісами для поліцейських офіцерів громади. Розташовані вони на території Красилівської та Антонінської ОТГ. Про це повідомила прес-служба поліції на своїй сторінці в фейсбуці.

На красилівській станції працюватимуть 5 правоохоронців, на антонінській базуватимуться два поліцейських офіцери громади.

Концепція Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади» передбачає інтеграцію поліцейських до територіальних громад таким чином, щоб вони 90 % робочого часу проводили в громаді, опікуючись проблемами її мешканців, для покращення забезпечення публічної безпеки та правопорядку, покращення співпраці підрозділів НПУ з органами місцевого самоврядування.

Обидві станції обладнані сучасною технікою та забезпечені усіма необхідними для комфортної праці умовами.

Нові поліцейські офіцери Красилівської та Антонінської громад почнуть виконувати свої обов’язки після завершення навчання, яке триватиме до лютого 2020 року.

Нагадаємо, першу на Хмельниччині поліцейську станцію в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади» відкрили у селі Вовковинці Деражнянського району.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога