Обвинуваченому в наркоторгівлі Шепетівський суд ухвалив 4 роки з конфіскацією

Згідно з вироком Шепетівського міськрайонного суду, обвинувачений неодноразово, реалізуючи свій злочинний намір, збував особливо небезпечний наркотичний засіб — канабіс. Паперові згортки із речовиною рослинного походження — загальною масою 7,42 г — чоловік незаконно збував легендованим особам.

Минулоріч, 2 жовтня, під час обшуку обвинуваченого, затриманого працівниками поліції, в кишені куртки виявлено та вилучено у прозорому синтетичному пакеті та у паперовому згортку речовину рослинного походження зеленого кольору, яка є особливо небезпечним наркотичним засобом — канабісом, масою, в перерахунку на суху речовину 0,62 г, яку він умисно незаконно повторно придбав та зберігав з метою збуту.

Під час проведення санкціонованого обшуку, на підставі ухвали слідчого судді Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області, за місцем проживання обвинуваченого виявлено та вилучено у паперовому згортку речовину рослинного походження зеленого кольору, яка є особливо небезпечним наркотичним засобом — канабісом, маса якої, в перерахунку на суху речовину, становить 3,52 г. Наркотик обвинувачений умисно, повторно, незаконно придбав та зберігав з метою збуту.

В судовому засіданні обвинувачений повністю визнав вину у вчиненні злочину, у скоєному покаявся.

Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким раніше судимого за вчинення злочинів проти власності місцевого жителя визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 307 (Незаконне придбання, зберігання особливо небезпечних наркотичних засобів з метою збуту та збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинене повторно) Кримінального кодексу України та призначено покарання із застосуванням вимог ч. 1 ст. 69 КК України у виді позбавлення волі строком на 4 роки з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна, крім житла.

Запобіжний захід обвинуваченому у виді тримання під вартою продовжено на 60 днів, до 23 квітня 2020 року включно.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці