У Чотирбоках віншували ювілярку

Марії Іванівни Куркін, що мешкає в с. Чотирбоках Шепетівського району, 2 липня відзначила своє дев’яностоліття.

У гості до ювілярки з привітаннями завітали голова Ленковецької об’єднаної територіальної громади Юрій Петрович Криворчук, Микола Тимофійович Костюк, виконуючий обов’язки старости села Чотирбоки та учасники народного ансамблю «Калина» Чотирбоківського будинку культури.

Керівництво територіальної громади привітали Марію Іванівну зі славним ювілеєм, побажали щиро міцного здоров’я, щастя, радості, тепла і затишку в родинному колі, довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.  Вручили невеличкий подарунок та квіти. Учасники ансамблю «Калина» привітали піснями, які розчулили бабусю до сліз.

Не гадала Марія Іванівна, що на своє день народження матиме таке свято. Має жінка одну єдину доньку Ніну, яка проживає в Німеччині, 4 внуків та 5 правнуків. Донька через кожні 7 місяців приїжджає провідати маму, а коли її немає доглядають за Марією Іванівною племінники – Надія та Василь, які проживають по сусідству. Також кума дочки Ніна Кузьмічук завжди навідує Марію Іванівну.

Марія Іванівна у цей день з посмішкою на обличчі та у колі привітних гостей ділилась спогадами про події, які випали на її долю. А це важке довоєнне дитинство. В 1942 році була вивезена до Німеччини, працювала на господаря.  З раннього дитинства доглядала в колгоспі свиней. Усе трудове життя працювала у ланці, вирощувала буряки до самої пенсії.

Ювілярка зі сльозами на очах дякувала за привітання, почастувала всіх гостей смачною наливкою з Німеччини. До речі, з нагоди ювілею Марія Іванівна випила трішки доброго вина.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «У Чотирбоках віншували ювілярку»

  1. Nataliya Gurinovich коментує:

    Побажаємо ювілярці міцного здоров’я


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці