У Шепетівці урочисто підняли прапори України та ЄС

З нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів Європейського Союзу щодо скасування візових вимог для громадян України та Дня Європи біля адмінбудівлі райдержадміністрації та районної ради 12 травня відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Роман Підопригора, голова районної ради Петро Дзяворук, працівники управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, працівники районної ради, громадськість міста та району.

Під звучання Гімну Європейського Союзу головою Шепетівського міськрайонного об’єднання учасників бойових дій в зоні АТО Ігорем Дзюбою та призером України з легкої атлетики, багаторазовим переможцем обласних, районних змагань та турнірів Євгеном Герасимчуком було піднято Прапор Європейського Союзу та Державний Прапор України.

З нагоди свята до присутніх звернулися керівники району Роман Підопригора та Петро Дзяворук. Вони підкреслили важливість прийняття даного рішення Радою Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України, відмітили, що це є нові можливості для вільного подорожування Європою, поштовхом до європейського життя, а також зазначили що Україна сьогодні стоїть на передовій захисту європейської цивілізації. Революція Гідності – була революцією за Європу. Боротьба проти російської агресії – є боротьбою за Європу. Тому День Європи – це українське, історичне свято.

Також на заході діяли «Пункт європейської інформації» та книжкова виставка, підготовлені працівниками Шепетівської центральної районної бібліотеки ім. Коцюбинського.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці