Податкова абетка Корпорації «Сварог Вест Груп»

За перші 8 місяців 2018 року підприємствами групи «Сварог Вест Груп», що працюють на теренах Шепетівського району, сплачено понад 68,1 млн грн до бюджетів усіх рівнів.

Корпорація «Сварог Вест Груп» із року в рік успішно підтверджує статус сумлінного платника податків, адже всі підприємства групи здійснюють обов’язкові платежі, сплачують податки згідно з Податковим Кодексом України. До переліку сплачуваних податків входять: єдиний соціальний внесок, податок на доходи фізичних осіб, утриманий із заробітної плати і оренди земельних ділянок, єдиний податок 4 групи (для сільсь­когосподарський підприємств), військовий збір, податок на нерухоме майно, податок на прибуток та інші.

Загалом, за 8 місяців 2018 року підприємства групи «Сварог Вест Груп» Шепетівщини сплатили понад 68,1 млн грн до бюджетів усіх рівнів, зокрема, до державного бюджету (єдиний соціальний внесок та військовий збір) — близько 34,7 млн грн та до бюджетів об’єднаних територіальних громад та сільських рад району — понад 33,4 млн грн.

Сплата податків до місцевих бюджетів (ОТГ і с/р по Шепетівському р-ну), грн

Разом з тим, сплачені підприємствами податки, які отримують місцеві та державний бюджети, спрямовуються на будівництво нових доріг та оборону держави, на пенсії та соціальні виплати, на соціальні потреби (удосконалення роботи соціальних служб, дитячих садочків, шкіл, медичних закладів, будинків культури та клубів) тощо.

Корпорація «Сварог Вест Груп» буде й надалі керуватися встановленими нормами податкової поведінки для підтримки статусу соціально відповідального бізнесу.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці