У Шепетівському районі перевіряли сільських роботодавців

13 квітня на території Михайлюцької та Городнявської сільських рад Шепетівського району пройшла перевірка з детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам. Про це повідомляє Шепетівська РДА.

До складу робочої групи увійшли: перший заступник голови Шепетівської районної адміністрації Сергій Пономарьов, заступник голови Ліліана Танасієнко, заступник начальника управління соціального захисту населення з питань праці та соціально-трудових відносин Наталія Валькова, завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб Шепетівського відділення Славутської ОДПІ Ніна Ткачук та головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Хмельницькій області Максим Мазур.

Протягом дня було обстежено об’єкти господарювання приватної власності, які знаходяться на території сіл Михайлючка, Цмівка, Конотіп, Хмелівка, Майдан-Лабунь, Дубуївка, Заморочення, Броники та Городнявка.

Проаналізовано питання дотримання вимог законодавства у частині виплати мінімальної заробітної плати, дотримання умов праці. З роботодавцями та найманими працівниками проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин. Розповсюджено відповідні пам’ятки щодо детінізації населення. Також, роботодавцям наголошено про оперативне вирішення вказаних недоліків.

За результатами обстеження порушені питання будуть розглянуті на відповідній комісії при Шепетівській РДА.

Нещодавно схожу перевірку провели на території Судилківської ОТГ.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці