Судилківських підприємців зобов’язали виплачувати гідну заробітну плату

В п’ятницю, 23 березня, за підсумками обстеження об’єктів господарювання у Судилківській ОТГ відбулось засіданні комісії при райдержадміністрації щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні». Про це повідомляє Шепетівська РДА.

Чергове спільне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, з дотримання вимог законодавства у частині мінімальної заробітної плати та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат відбулося під керівництвом заступника Шепетівської РДА Ліліани Танасієнко.

На засідання запросили приватних підприємців, які проводять свою господарську діяльність на території Судилківської ОТГ.

Під час розгляду питань порядку денного проаналізували причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня та наголосили на необхідності збільшення надходжень до районного бюджету.

Приватні підприємці надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам у розмірі нижче мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них встановили терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками згідно з нормами чинного законодавства, забезпечення зростання заробітної плати.

За результатами засідання прийняті відповідні рішення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці