Сміття зросте в ціні удвічі

Починаючи з першого січня 2017 року тарифи на вивезення побутового сміття від населення зростуть удвічі. За таке рішення проголосувало більшість членів виконкому 21 грудня.

Аргументація підвищення плати за послугу зрозуміла, оскільки тариф востаннє був встановлений шість років тому.

— За цей час зросли ціни на пальне та екологічний податок. Також змінилася і заробітна плата. Підприємство працює зі збитками, — обґрунтував Юрій Шайнога, директор Шепетівського ремонтно-експлуатаційного підприємства.

Дванадцять гривень на місяць за одну особу нині встановлено плату за вивезення сміття.

Дехто з ради виконкому вважав таку ціну дещо завищеною. І виступав проти підвищення тарифу.

— Спеціалізована машина під’їжджає до кожного будинку в приватному секторі аби забрати мішки зі сміттям. Але потрібно пам’ятати, що не кожен господар сплачує за послугу. Тобто на одній вулиці сміттєвоз може проїхати чималу відстань, аби забрати пакети, наприклад, з 10 чи 15  будинків, — продовжив керівник комунального підприємства. — Інша справа в багатоповерхівках, тому такі речі не можна порівнювати.

На захист надавача послуги виступила інший член виконкому Ірина Сідоренко:

— Завдяки тому, що підприємство забирає сміття з такого віддаленого мікрорайону як Косецьке, там стало чистіше. Вже немає стільки стихійних смітників, як раніше.

Комунальне підприємство не перший рік йде назустріч споживачу, дозволивши платити кожному будинку, як з однієї особи. Таким чином, можемо запобігти створенню стихійних сміттєзвалищ.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці