У Полонному депутати закликали священників та парафіян УПЦ об’єднатися з ПЦУ

У Полонному депутати закликали священників та парафіян УПЦ об’єднатися з ПЦУ

Депутати Полонської міської ради на позачерговій сесії міської ради, яка відбулася 5 квітня, прийняли звернення до парафіян Московського патріархату щодо єднання з Помісною Православною Церквою України.

Зокрема у зверненні йдеться:

Сьогодні ми не можемо бути ніхто байдужий до тієї ситуації яка склалася в Україні внаслідок жорстокої воєнної агресії Російської Федерації проти нашої держави. Зараз ввесь український народ страждає від російської навали. Кожна російська бомба, ракета, снаряд на українській землі остаточно вбивають міфи про «Святу Русь» та «триєдиний народ».Під ярмом кремлівської тиранії український народ жив століттями, ціна яких — мільйони закатованих голодом та репресіями. У ці дні російська армія обстрілює усі церкви у містах України незалежно від приналежності, в тому числі гинуть і вірні Української Православної Церкви Московського Патріархату.Саме зараз настав той час коли всі вірні християни, які до цього часу ще належали до Московського патріархату, повинні зробити свій вибір. Багато з вас вже замислюються над тим, що далі неможливо перебувати в юрисдикції російського патріарха. Ви завжди декларували відданість канонам, а канони визначають, що в Україні має бути єдина Помісна Церква.Спільно з Предстоятелем помісної Православної Церкви України Митрополитом Київським Епіфанієм ми закликаємо вас стати на канонічний шлях — на шлях єдності. Для тих хто готовий і бажає долучитися до Православної Церкви України — двері відкриті!Помісна Православна Церква України відкрита до єднання з усіма віруючими православними християнами.Закликаємо усіх ієрархів УПЦ МП спільно із Митрополитом Онуфрієм скликати відповідний собор задля відлучення від Московського патріархату та єднання з Помісною Православною Церквою України.Ми звертаємося до усіх вірних УПЦ МП відкрити свої очі та побачити, що сьогодні ворог вбиває усіх українців, жінок та дітей, старих та немічних. Ми закликаємо вас не стояти осторонь, адже цілий світ солідарний з Україною та твердо засуджує російську агресію.Зараз немає часу на роздуми, настав час вам визначитись як це передбачено у Святому Письмі: або «так» — і ви з Україною, або «ні» — і ви на стороні ворога України.

Нагадаємо, 20 бе­рез­ня свя­ще­ник Ше­пе­тівсь­ко­го ок­ру­гу Пра­вос­лавної цер­кви Ук­ра­їни Во­ло­ди­мир Па­ра­щук по­ві­до­мив но­ви­ну — від­ра­зу дві сіль­ські па­ра­фії ви­рі­ши­ли вий­ти з Мос­ковсь­ко­го пат­рі­ар­ха­ту.

У Шепетівці депутати міської ради звернулися до священнослужителів Українських православних церков Московського патріархату.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Реклама
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Полонному 63-річний чоловік вчиняв психологічне насильство над колишньою дружиною
У Полонному організовують фізкультурно-оздоровчий захід
У Шепетівському районі парафіяни виявили, що із церкви зникли культові речі
У Полонному запрацював Освітній хаб
До Дня науки військові науковці підкорили Говерлу та записали звернення до Українців
Депутати хочуть позбавити громадянства військовозобов’язаних, які виїхали за кордон

Читайте у цій рубриціВ Ізяславі готуються до безпечного купального сезону
У Полонному 63-річний чоловік вчиняв психологічне насильство над колишньою дружиною
В одному з селищ Шепетівщини на два дні вимкнуть газопостачання
У Шепетівці вшанували Героїв
У Шепетівці із 24 травня призупиняють рух громадського транспорту
На Шепетівщині судитимуть підполковника за отримання хабаря
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter