Чергова справа “перукаря”?
В Шепетівці пограбовано ще одну перукарню. Чи не завівся в місті серійний “крадій-перукар”?
Як повідомили в прес-службі нацполіції в Хмельницькій області, 11 грудня близько 03.00 години в м. Шепетівка по проспекту Миру невстановлена особа, шляхом пошкодження віконного скла, проникла до приміщення перукарні, що належить 33-річній місцевій жительці, звідки викрали мобільний телефон, телевізор «Самсунг» та 350 гривень.
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Екстремальні фото можуть коштувати життя: на Хмельниччині поліцейські проводять профілактику серед підлітків
Читайте у цій рубриці



























Залишити відповідь