У Шепетівському районі селянин знайомого обікрав двічі: спочатку забрав банківську картку, а потім — гроші

У Шепетівському районі селянин знайомого обікрав двічі: спочатку забрав банківську картку, а потім — гроші

До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно жителя Шепетівського району, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 357 (викрадення офіційного документу, вчинене з корисливих мотивів), частиною третьою статті 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, поєднане з проникненням у житло) Кримінального кодексу України.

Як повідомила пресслужба суду, що 23.09.2020, обвинувачений у с. Велика Медведівка Шепетівського району, достовірно знаючи, де потерпілий ховає ключ до замка від вхідних дверей, взяв його та відчинив вхідні двері. Після чого зайшов усередину будинку, де умисно, таємно викрав банківську картку АТ КБ «Приват Банк». Використовуючи мобільний телефон потерпілого, якого він знайшов під час пошуку грошових коштів, зателефонував до оператора обслуговування клієнтів АТ КБ «Приват Банк» та повідомив неправдиві відомості, змінив пін-код до картки, мобільний телефон залишив, а разом із карткою покинув місце події.

Продовжуючи свої злочинні дії, зняв у банкоматі грошові кошти на загальну суму 2094 грн та через банківський термінал у магазині, ввівши пін-код, розрахувався за купівлю цигарок на суму 53,50 грн.

Своїми протиправними діями обвинувачений спричинив потерпілому майнової шкоди на загальну суму 2147,50 грн.

Окрім того, 14.11.2020, обвинувачений навідався до чоловіка повторно, і таємно викрав у спальній кімнаті будинку потерпілого грошові кошти в сумі 1050 грн, після чого покинув місце події.

Нагадуємо, що санкція ч. 1 ст. 357 КК України передбачає призначення покарання у виді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років.

Санкція ч. 3 ст. 185 КК України передбачає призначення покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «У Шепетівському районі селянин знайомого обікрав двічі: спочатку забрав банківську картку, а потім — гроші»

  1. Сашко Гарматний коментує:

    “Ви­ко­рис­то­ву­ючи мо­біль­ний те­ле­фон по­тер­пі­ло­го, яко­го він знай­шов під час по­шу­ку гро­шо­вих кош­тів, за­те­ле­фо­ну­вав до опе­ра­то­ра об­слу­го­ву­ван­ня клі­єн­тів АТ КБ «При­ват Банк» та по­ві­до­мив неп­равди­ві ві­до­мос­ті, змі­нив пін-код до кар­тки, мо­біль­ний те­ле­фон за­ли­шив, а ра­зом із кар­ткою по­ки­ну міс­це по­дії.” – ви прямо посібник для майбутніх злодіїв написали)))


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНа Шепетівщині брати обікрали сусідку
На Шепетівщині згоріла господарча будівля
У Шепетівському районі чоловік забирав знайому з гостей, заодно прихо­пив­ши ланцюги та кабель
На Хмельниччині працівники залізниці викрали з локомотива майже тонну пального
Хмельничанин прогорів, купуючи сторінку в «Інстаграм»
На Укрпошті можна поповнити банківську картку

Читайте у цій рубриціШепетівчанин, щоб «вибити» борг у знайомого, забрав у його синів телефон
У Шепетівці вночі біля багатоповерхівки загинула 32-річна жінка
Під час ліквідації пожежі у Грицеві виявили тіло 58-річного чоловіка
На Хмельниччині з родовища протиправно вивезли тисячі тонн корисних копалин
Полтавчанин сяде на 6 років за викрадення авта у Шепетівці
Шепетівський район: суд залишив під вартою підозрюваного у замаху на вбивство ексдружини