У Хмельницькому копи затримали «закладчика» наркотиків

У Хмельницькому копи затримали «закладчика» наркотиків

У Хмельницькому працівники поліції затримали 18-річного юнака, який за один день у різних місцях обласного центру заклав 133 пакунки з амфетаміном. Про це йдеться у дописі на фейсбуці Поліції Хмельницької області.

У Хмельницькому копи затримали «закладчика» наркотиків

Про підозрілого хлопця на автомобілі «BMW» поліції повідомила місцева мешканка. Під час огляду зазначеного транспортного засобу та особистих речей молодика патрульні поліцейські, які приїхали на виклик, виявили 23 розфасованих пакунки з білою порошкоподібною речовиною, схожою на наркотики, та одразу викликали на місце події слідчо-оперативну групу.

У Хмельницькому копи затримали «закладчика» наркотиків

За даним фактом слідчі Хмельницького відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 статті 307 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів».

У Хмельницькому копи затримали «закладчика» наркотиків

Підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Усі знайдені в автомобілі пакунки вилучені та направлені на експертизу. Крім того, слідчі у встановленому законом порядку провели вилучення ще 133 пакетиків з порошкоподібною речовиною зі схованок у різних мікрорайонах Хмельницького.

У Хмельницькому копи затримали «закладчика» наркотиків

Наразі особі оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Відповідно до санкції ч. 2 ст. 307 ККУ молодому чоловікові може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Канабіс для в’язнів: на Шепетівщині викрили водія колонії
Group of young cyclists talking with Ukrainian police officers outside a train station building.
Two police officers detain a woman indoors; one wears a neon vest marked 'ПОЛІЦІЯ' and stands beside them.
Ukrainian soldiers in camouflage and helmets consult with blurred civilians inside a room.

Читайте у цій рубриці


Map of western Ukraine and Moldova with a red pin marking a location in central Moldova
Left: rural residential lane with a fence and utility pole; right: man with a blurred face in a jacket seated indoors, police watermark bottom right.
Five men with hands behind their backs are detained by armed officers near a white SUV, with Ukrainian law enforcement logos visible.
Evidence photo: metal knife with ribbed handle laid on white sheet beside a scale ruler; watermark from Ukrainian Prosecutor's Office in corner.
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads