Зламане ребро та побита голова — наслідок нічної бійки в Шепетівці

До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно громадянина С., який обвинувачується в умисному заподіянні тілесного ушкодження середньої тяжкості, яке не є небезпечним для життя. Водночас заподіяна шкода потерпілому спричинила тривалий розлад здоров’я.

Досудовим слідством встановлено, що цьогоріч, 3 січня, в нічний час, обвинувачений громадянин С., знаходячись біля магазину «Гранд», що в місті Шепетівці вступив у словесний конфлікт з іншим чоловіком. Далі обвинувачений в присутності громадянина В. умисно завдав два удари кулаками в обличчя потерпілому — в лобну ділянку голови. У наслідок чого побитий впав на асфальтне покриття.

Не зупиняючись на досягнутому, С. наніс ще один удар кулаком в обличчя та один удар — в лобну ділянку голови, після чого наніс ще два удари ногою в грудну клітку. У подальшому в конфлікт втрутився В., який припинив неправомірні дії обвинуваченого.

В результаті протиправних дій потерпілому завдано тілесні ушкодження у вигляді перелому ребра, які відносяться до категорії тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості, що спричинили тривалий розлад здоров’я.

Нагадуємо, що санкція ч. 1 ст. 122 КК України передбачає призначення покарання у виді виправних робіт на строк до двох років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці