7 років отримав мешканець Полонщини за вбивство товариша по чарці

Полонський районний суд визнав винним жителя району в нанесенні умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого (частина 2 статті 121 Кримінального кодексу України) й призначив покарання — 7 років ув’язнення. Про це повідомила прес-служба суду.

6 лютого 2018 року троє знайомих в одному з будинків влаштували «посиденьки». Коли 31-річний обвинувачений зібрався іти, то відчув удар по голові пляшкою. Відповідь не забарилася: розвернувшись, він кілька разів вдарив кривдника по голові, доки той не впав. Наступного дня чоловік застав потерпілого на тому ж місці, на підлозі, й лише перевірив, чи живий. 8 лютого, на третій день, ознак життя він вже не подавав.

Захист не переконав суд, що це було перевищення меж необхідної оброни.

«Право на необхідну оборону, передбачену ст. 36 КК України, виникає лише за певних умов, зокрема, обов’язковою умовою є те, що необхідна оборона має бути своєчасною — право на неї втрачається після того, як посягання було припинено або закінчено, і необхідність застосування засобів захисту відпала», — зазначає суд у відповідь на прохання адвоката про перекваліфікацію дій обвинуваченого.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці