Зловмисники вчинили недопустиме на ділянці Славутського лісгоспу

Ще у минулі вихідні в межах лісництва Теребіжі ДП «Славутський лісгосп» відбулося варварське знищення саджанців модрини європейської на площі 1,1 га. Невідомі зловмисники на зазначеній ділянці жорстоко повитягували з корінням трирічні саджанці модрини європейської та розкидали їх по усій площі.

«Розчаруванню нашому немає меж, адже затрачено багато людських сил на посадку та догляди у лісових масивах. Працівники лісгоспу стараються, щоб кожна ділянка була заліснена, проводяться неодноразові догляди, аби «виплекати» кожне деревце, яке в майбутньому стане повноцінним лісом, де мешканці можуть збирати корисні рослини та ягоди чи просто відпочити з сім’єю. Дуже прикро, що на теренах нашого району знаходяться такі підлі люди, які не поважають працю лісівників, простих громадян міста, які допомагають садити та вирощувати ліс», — зазначає пресслужба лісгоспу.

Шкода, що завдана лісовому господарству, сягає 91 тисячі гривень. Знищення та пошкодження лісових культур призначених під лісовідновлення, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 30–60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 65 КУпАП).

«На даний час у лісових масивах перебуває багато грибників, дуже просимо не байдужих, можливо, хтось бачив варварів, повідомити у ДП «Славутський лісгосп» за номером 067-274-18-85 та 067-384-09-15» — закликають лісівники.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Зловмисники вчинили недопустиме на ділянці Славутського лісгоспу»

  1. Оце ж народ!! Варвари!!! Жах!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці