На Хмельниччині товариство вирощує ягоди та яблука на 173 гектарах

На Хмельниччині активно розвивається плодово-ягідна галузь сільського господарства. В рамках робочої поїздки у Городоцький район, директор Департаменту розвитку промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Омелянюк відвідав ТДВ «Городоцьке».

Багато років ТДВ «Городоцьке» очолював Анатолій Битий, на сьогодні роботою підприємства керує Андрій Валерійович. Товариство спеціалізується на вирощуванні плодово-ягідних, зернових та технічних культур.

В обробітку господарства знаходиться 1335 га ріллі (посіяно 715 га — зернових культур та 620 га — технічних). 162 га займає яблуневий сад. На площі близько 11 га вирощуються ягідні культури. Високі професійні і організаторські здібності керівництва та прагнення до розвитку та впровадження інноваційних підходів господарювання сприяють тому, що ТДВ «Городоцьке» з року в рік вирощує високі врожаї плодів, ягід та зернових культур і є одним із найкращих в районі.

В підприємстві діє чотири фруктосховища загальною потужністю на 2000 тонн продукції та 4 камери з регульованим газовим середовищем на 1000 тонн одночасного зберігання.

В середньому в ТДВ «Городоцьке» працює близько ста людей, у сезон збирання урожаю кількість робітників збільшується до 160 чоловік.

Оглянувши угіддя та ознайомившись зі специфікою роботи підприємства, Олег Омелянюк відмітив, що ТДВ «Городоцьке» удосконалюється і модернізується. Проводиться оновлення садів де схема посадки плодових дерев та догляд за ними, дає можливість на досить менших площах отримати високий урожай.

Нагадаємо, вже десятиліття нідерландська компанія успішно співпрацює з пайовиками Шепетівщи­ни та Ізяславщини.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці