Хмельницька поліцейська стала чемпіонкою світу з Комбат Дзю-Дзюцу

Цими вихідними, 19–20 жовтня, в Київському Палаці спорту проходив Чемпіонат світу з Комбат Дзю-Дзюцу серед дорослих та юніорів. Капітан поліції Олена Гарбарець, оперуповноважена управління протидії наркозлочинності ГУНП в Хмельницькій області, здобула перемогу в особистій першості, а також долучилася до командної перемоги збірної України на цьому чемпіонаті. Повідомляє поліція Хмельницької області на своїй сторінці у фейсбуці.

Участь у Чемпіонаті світу з Комбат Дзю-Дзюцу взяло 250 спортсменів більш ніж із 20 країн. Борці змагалися у розділах клоз- та фулл-котакт.

У розділі клоз-контакт (вагова категорія до 74 кг) перемогу на Чемпіонаті здобула Олена Гарбарець, оперуповноважена управління протидії наркозлочинності ГУНП в Хмельницькій області.

Варто зазначити, що крім цього Олена є чемпіонкою світу з самбо, срібною призеркою чемпіонату Європи та бронзовою призеркою чемпіонату світу з дзюдо серед поліцейських, майстром спорту міжнародного класу.

Особиста перемога Олени стала вагомим внеском і у командний тріумф збірної України на Чемпіонаті світу з Комбат Дзю-Дзюцу. Друге місце посіла команда Казахстану, третє — представники Азербайджану.

Керівництво та особовий склад Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області щиро вітає Олену з черговою перемогою і бажає подальших успіхів як у спорті, так і на службі.