400 земельних ділянок Міноборони могли незаконно потрапити у приватні руки на Хмельниччині

За принципової позиції військової прокуратури Хмельницького гарнізону у ході слідства Хмельницький міськрайонний суд наклав арешт на понад 400 земельних ділянок Міноборони, що незаконно відчужені Старокостянтинівською міською радою на користь приватних осіб. Загальна їх площа на території міста Старокостянтинова становить 90 га. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Установлено, що упродовж 2017 року службові особи Старокостянтинівської міської ради, зловживаючи своїм службовим становищем, без погодження та попередження КЕВ м. Хмельницький підготували документи та прийняли на сесії незаконне рішення про виготовлення технічної документації та присвоєння кадастрових номерів. Опісля, задля незаконного заволодіння та розтрати земель держвласності, посадовці провели незаконний поділ земельної ділянки, щоб передати їх у приватну власність.

При цьому варто зазначити, що в листопаді 2018 року Господарським судом Хмельницької області підтримано законність позовних вимог КЕВ м. Хмельницький і рішення сесії міськради визнано незаконними та скасовано. Це ж рішення суду залишено без змін в березні 2019 року Північно-Західним апеляційним господарським судом.

Військовою прокуратурою гарнізону і надалі вживатимуться вичерпні заходи для унеможливлення відчуження земельних ділянок оборони.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці