На ринку праці Хмельниччини найбільше вакансій — робітничих

За сім місяців 2019-го року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 25,3 тисяч безробітних краян.

— У базі даних обласної служби зайнятості налічувалося понад 22,4 тисяч вакансій. Більше 60 % вакансій припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші», — наголосив директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

З початку року близько 5 тисяч роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках. Завдяки співпраці з роботодавцями та за сприяння служби зайнятості 61,1 % вакансій було укомплектовано. Кількість працевлаштованих осіб становила 14,5 тисяч осіб, в тому числі 8,7 тисяч зареєстрованих безробітних. Крім того понад 3,5 тисячі осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру. За направленням центрів зайнятості області 3,2 тисяч безробітних осіб проходили професійне навчання.

Зазначимо, що станом на 1 серпня 2019 року актуальними були 2600 вакансій, на одну вакансію претендували 4 безробітних, а кількість зареєстрованих безробітних становила 9,9 тисяч осіб.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з правилами коментування та політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці