186 мільйонів гривень стягнуто аліментів на користь дітей

Органами державної виконавчої служби Хмельницької області протягом 2018 завдяки активним діям державних виконавців та додатковим інструментам, що передбачені двома пакетами Законів #ЧужихДітейНеБуває, стягнуто понад 186 млн грн аліментів на користь маленьких українців.

У 2018 році, який визнано роком аліментів, 6 лютого набув чинності перший пакет #ЧужихДітейНеБуває. Тоді були внесені суттєві зміни до Законів України які посилюють відповідальність неплатників аліментів та передбачено ряд санкцій які застосовуються до боржників. Зокрема, неплатників аліментів позбавляють субсидій.

З кожним роком державна виконавча служба стає більш відкритою та результативною, адже «ефективні зміни — результат для людей». Команда Міністерства юстиції продовжує вживати усіх заходів для реального вдосконалення системи примусового виконання рішень.

Також, варто відмітити, що 21 січня цього року між Міністерством юстиції України, Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Державною службою України з питань праці підписано меморандуми про співробітництво, предметом яких є взаємодія сторін у напрямі організації та проведення спільних заходів, спрямованих на сприяння детінізації ринку праці, сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду, в тому числі осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів.

Сподіваємося така спільна діяльність допоможе вивести у правове поле всіх роботодавців, які мають нелегальних працівників-боржників.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці