240 мільйонів гривень борг населення Хмельниччини за спожитий газ

У січні–вересні субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 112,3 тис. домогосподарств (в 2,5 раза менше відповідного періоду 2017 року), з них у міських поселеннях — 61,9 тис. домогосподарств, у сільській місцевості — 50,4 тис. Загальна сума призначених субсидій у січні–вересні становила 33,5 млн грн, з неї в міських поселеннях — 23,3 млн грн, у сільській місцевості — 10,2 млн грн. Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у вересні зменшився порівняно з вереснем 2017 року на 35,1 % і становив 95,4 грн.

Крім того, в січні–вересні 25,9 тис. домогосподарств призначено субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Загальна сума цих субсидій становила 75,8 млн грн, з неї в міських поселеннях — 9,2 млн грн, у сільській місцевості — 66,6 млн грн. Середній розмір призначеної у вересні субсидії цього виду на одне домогосподарство зменшився порівняно з вереснем 2017 року на 5,5 % і становив 2804,5 грн.

У вересні населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги 112,4 млн грн (99,8 % нарахованих за цей період сум), за постачання електричної енергії — 88,9 млн грн.

На кінець вересня заборгованість населення зі сплати за постачання природного газу становила 239,2 млн грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій — 65,1 млн грн, за централізоване опалення та постачання гарячої води — 55,2 млн грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення — 31,0 млн грн, за вивезення побутових відходів — 7,0 млн грн, за постачання електричної енергії — 80,4 млн грн.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «240 мільйонів гривень борг населення Хмельниччини за спожитий газ»

  1. Віктор коментує:

    Ну і що? А яким чином ця заборгованість розподілена по окремим містам і населеним пунктам хмельниччини, зокрема Шепетівці? Які шляхи подолання заборгованості і забезпечення жителів теплом, газом, електроенергією, водою? Тільки не потрібно радити шаблонами на кшталт “потрібно заплатити заборгованість і все стане на свої місця”. Такі поради – це звчайні бюрократичні відмазки. Не всі можуть заплатити, на всі можуть навіть оформити наобхідну субсидію! Аналізу поданої інформації. як завжди,в стилі газети “День за днем”, немає. Та зверніться хоч до відповідних спеціалістів. пояясніть людям!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці