Мешканець Хмель­нич­чини тричі скористався правом на безкоштовне отримання землі

Шепетівською місцевою прокуратурою виявлено випадки зловживання громадянами правом на отримання земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

«Встановлено, що один із жителів області, приховуючи факт одержання землі в межах норм безоплатної приватизації на території Городоцького району, повторно безоплатно набув у власність для ведення особистого селянського господарства земельні ділянки площею по 2 га, розташовані на території Ізяславського та Кам’янець-Подільського районів», — йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Хмельницької області.

Таким чином, чоловік тричі скористався правом на безкоштовне отримання з державної власності земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

За словами заступника керівника місцевої прокуратури Вадима Вітрука, реагуючи на виявлені порушення та з метою захисту інтересів держави, місцева прокуратура звернулась до суду.

Позовні вимоги прокурора про визнання недійсними рішень Головного управління Держгеокадастру в області, якими затверджено проекти землеустрою та ділянки надано у власність, а також повернення землі у власність держави перебувають на розгляді у суді.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці