Лебідці у Самчиках невідомі скрутили шию

Неживих птахів виявили в суботу ввечері на території Державного історико-культурному заповіднику «Самчики», що у Хмельницькій області. Про це пише Інтернет-видання «Є».

Шістьох лебедів (три лебеді та три лебідки) подарував міський еколого-натуралістичний центр, що в Кам’янці-Подільському.

— Ми дуже зраділи такому подарункові, гадали, що лебеді стануть своєрідною окрасою заповідника. Планували їх випустити на Случ, що протікає неподалік. Саме взялися облаштовувати будиночки, щоб птахам було затишніше зимувати. Поки ж оселили їх на території маєтку, в загоні. Одну пару ми відділили від інших, бо лебедя інші самці недолюблювали, час від часу били крильми. Пару випустили плавити у фонтані. Вони себе чудово почували. У суботу саме були екскурсії, відвідувачі з задоволенням фотографувалися на фоні красенів-птахів. А вже під вечір десь між 18-19-ю, виявили, що птахи мертві…, — розповідає Богдан Пажимський, директор Державного історико-культурного заповідника «Самчики».

За словами пана Пажимського, приблизно у той час, переказують у селі люди, бачили на території маєтку підлітків.

— Нелюди, інакше і не скажеш. Лебідці скрутили шию. Лебідь, як ми зрозуміли, просто не витримав, помер своєю смертю, обвивши лебідку своїм тілом… Птахи були майже ручними, не боялися людей, адже в натуралістичному центрі, де вони жили до цього, вони також мешкали в будиночках, не літали. Вони не очікували такої підступної смерті від людей…

Наразі про факт загибелі лебедів директор повідомив правоохоронні органи.

— За кілька днів хочемо випустити решту лебедів на річку. Їм потрібно звикнути до нового місця, до нових будиночків. Сподіваємося, тих, хто вчинив такий нелюдський вчинок, знайдуть, — каже Богдан Пажимський.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Лебідці у Самчиках невідомі скрутили шию»

  1. Анонім коментує:

    С*ки! Щоб вИ вкалічіли! На жаль, не станеться… І не найдуть…

  2. Тамара Тюрина коментує:

    Немає слів…я би тим виродкам що то вчинили ,власноруч без жалю скутила б шию, бо то не люди.

  3. В коментує:

    Це зворотня реакція на брехливий і лицемірний “світ дорослих”. Без змін у “світі дорослих” все це не припиниться.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці