Скільки мешканців Хмельниччини страждають від зайвої ваги та тренуються?

Скільки мешканців Хмельниччини страждають від зайвої ваги та тренуються?

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, що проводиться органами державної статистики, в середньому по країні більше третини чоловіків старше 18 років та майже чверть жінок цього ж віку хоча б раз на тиждень займаються фізкультурою та спортом. На Хмельниччині таким чином намагаються підтримати свою фізичну форму кожен четвертий чоловік та кожна сьома жінка.

Серед регіонів України найбільш спортивними виявилися мешканці Дніпропетровської та Кіровоградської областей, де понад 40 % чоловіків та 30 % жінок регулярно займаються фізкультурою та спортом. Найменше від усіх піклуються про свій фізичний стан мешканці Закарпаття, серед яких лише кожен восьмий чоловік та кожна дванадцята жінка відвідують спортивні заняття хоча б раз на тиждень.

Слід зазначити, що в рамках обстеження умов життя домогосподарств досліджуються питання антропометричних даних населення країни та її регіонів, на основі яких визначається «Індекс маси тіла» (відношення ваги людини в кілограмах до квадрату її зросту в метрах). Згідно з нормами, встановленими Всесвітньою організацією охорони здоров’я, маса тіла людини вважається нормальною, якщо цей показник знаходиться в межах 18,5–25,0.

За підсумками проведеного опитування лише 43 % населення Хмельниччини має нормальну вагу тіла, більше половини мають надлишкову масу, серед яких кожен шостий мешканець області взагалі страждає від ожиріння.

Щодо регіонів країни, то найбільше повних людей мешкає на Сумщині — там дві особи з трьох страждають від зайвої ваги. Водночас понижену масу тіла мають майже 2 % населення країни, найменше (0,2 %) — у Вінницькій області, найбільше (3,4 %) — у Луганській.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Розгін метаболізму за допомогою Цитомель користь та ризики
Спорт для всіх — перемога для кожного: у Шепетівці відбувся турнір з баскетболу 3×3 до Олімпійських ігор
Вихованці Шепетівської КДЮСШ здобули медалі на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби
Служба, спорт і син: як живе та працює жінка-шериф на Хмельниччині

Читайте у цій рубриці


Суд на Хмельниччині скасував рішення про встановлення факту проживання сестри із зaгиблим братом-військoвослужбовцем однією сім’єю
Two law enforcement officers (one with ПРОКУРАТУРА on the back and one with ПОЛІЦІЯ) stand by a cluttered desk as a civilian, face blurred, sits across from them in an office.
Doctor with stethoscope consulting a male patient in a clinic, yellow wall behind them; row of logos at top and Ukrainian caption about a grant and opening medical cabinet.
Group of bald men in athletic wear disembarking from a bus, one in the front holding a blue-and-yellow flag
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads