405 працівників у Хмельницькій області вчасно не отримали заробітну плату

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці Хмельницької області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у липні становила 7518 грн, що у два рази вище рівня мінімальної заробітної плати (3723 грн), проте на 18,0 % нижче, ніж у середньому по Україні.

Вище середнього рівня по області в липні була заробітна плата працівників державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (12706 грн), сфери фінансової та страхової діяльності (10929 грн), промисловості (8597 грн), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (8119 грн), транспортного, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (7787 грн).

Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (11475 грн) і перевищував середньообласний показник в 1,5 разу.

Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності перебував у межах 49,6–66,2 % від середньообласного показника.

Реальна заробітна плата найманих працівників у липні порівняно з червнем зменшилась на 2,1 %, а відносно липня 2017 року збільшилась на 14,1 %.

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 серпня становила 8,3 млн грн, або 0,5 % фонду оплати праці, нарахованого за липень.

У структурі загальної суми заборгованості 72,2 % утворено на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, 24,4 % — на економічно активних підприємствах та 3,4 % — на економічно неактивних підприємствах.

Вчасно не отримали заробітну плату 405 працівників економічно активних підприємств. Кожному з них не виплачено в середньому по 5005 грн, або 66,6 % від середньої заробітної плати за липень.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці