38 тисяч гривень сплатить орендар із Полонного

Полонський районний суд стягнув з місцевого фермера 38674,23 грн збитків, завданих використанням земельної ділянки без правовстановлюючих документів. З таким позовом до полончанина звернувся прокурор. Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області.

Згідно з вердиктом Феміди, ще в 2009 році райдержадміністрація розпорядилася передати чоловіку в оренду ділянку площею 20 га для ведення фермерського господарства. Далі він повинен був підписати договір оренди, проте цього не зробив, хоча ділянку використовував для вирощування сої. За два роки і 9 міс. такого користування міська рада нарахувала йому збитки. Чоловік добровільно їх не сплатив, тому прокурор мусив звернутись до суду.

«З огляду на встановлені обставини та правові положення суд приходить до висновку, що рада набула право на відшкодування спричинених збитків у формі неодержаного доходу (упущеної вигоди) від орендної плати, а тому з відповідача на користь позивача підлягає стягненню сума збитків у розмірі позовних вимог», — зазначено в судовому рішенні.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці