Юнка з Хмельниччини та її тренер здобули першість на чемпіонаті світу WKSF 2022

На початку червня у Португалії відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту «WKSF —2022». До складу команд, які представляли Україну, увійшли двоє жителів Хмельниччини — 15-річна Катерина Мусіюк з села Кривовілька Теофіпольської тергромади та її тренер Василь Михайлінчик.

Зокрема, Катерина Мусіюк на чемпіонаті посіла I-місце серед юніорів у категорії 58 кг. Катерина виконала вправу з двоєборства.

«Чемпіонкою світу ця мила і сильна дівчинка стала вдруге, адже минулого року також виступала на світовій арені де здобула перемогу. З чим ми її і вітаємо», — повідомляє «Типовий Теофіполь».

Тренер Катерини — Василь Михайлінчик, який є п’ятиразовим чемпіоном світу з гирьового спорту, виступив у складі збірної України. Він здобув 1-ше місце у двоборстві (вагова категорія до 80 кг) та 2-ге місце у поштовху гирі протягом 30 хвилин (вагова категорія до 87 кг).

Загалом у змаганнях, які приймало місто Порто, взяли участь 370 спортсменів з 26 країн. Збірна України, яка у переважній більшості складалась зі спортсменів-прикордонників, посіла друге загальнокомандне місце та завоювала по три золоті й срібні медалі та одну «бронзу».