Блоки живлення для ноутбуків: яку модель вибрати?

Блоки живлення для ноутбуків: яку модель вибрати?

При виборі блоку живлення для ноутбука важливо звернути увагу на ключові параметри — вольтаж, струм і потужність. Відвідавши інтернет-магазин A-Class ви зможете замовити кращі товари для ноутбука.

На які характеристики звернути увагу?

Для початку варто виділити три ключові критерії для вибору блоку живлення. У нашому випадку мова йде про потужність, яка вимірюється в ватах — Вт, і є основним критерієм при виборі блоку. При цьому, чим вище цей показник, тим більш продуктивним буде блок живлення, а значить і більш якісним. Іншими критеріями є — довжина і тип кабелю.

  • Тому, важливо не тільки вибрати відповідний блок живлення з великої кількості пропозицій, але і підібрати блок з найбільш високою потужністю.
  • Якщо вам потрібен блок живлення з довгим кабелем, то варто звернути увагу на моделі з довжиною кабелю до 60 см. При цьому, варто звертати увагу на штекер.
  • У більшості випадків, при довжині кабелю 60 см в якості штекера використовується стандартний USB-роз’єм.

Для зручності вибору, варто звернути увагу, яку максимальну силу струму підтримує ваш ноутбук. Блок живлення повинен підтримувати цей струм. Варто пам’ятати, що велика потужність не означає кращу роботу. Справа в тому, що, по-перше, блок живлення може просто не витримати таке навантаження. А, по-друге, навіть при достатній потужності не варто купувати занадто потужний блок. По-перше, це може виявитися незручним для вас, оскільки блоки живлення можуть бути дорогими, а по-друге, занадто потужний блок може просто не поміститися в ваш кейс.

Блоки живлення для ноутбуків: яку модель вибрати?

Варіанти блоків живлення

БЖ для ноутбука (Power Supply) — блок живлення, що поставляється разом з ноутбуком. Він оснащений роз’ємом USB або одним із стандартних роз’ємів живлення. За допомогою такого БЖ можна заряджати ноутбук від мережі в будь-який час. Адаптер живлення ноутбука (Power Adapter) — пристрій, за допомогою якого можна підзарядити ноутбук, підключивши його до розетки.

  • Блоки живлення для ноутбуків в даний час є невід’ємною частиною сучасного ПК.
  • Вони забезпечують не тільки подачу електроживлення до материнської плати, але і живлять її.
  • При виході з ладу одного з блоків живлення, система не буде функціонувати і буде потрібно заміна.

На блоці живлення є наклейка, на якій написана модель. Однак дана інформація є неповною, тому що виробники часто вносять зміни. Крім того, більшість моделей блоків живлення мають на наклейці лише логотип компанії-виробника. Більш детальну інформацію про модель можна дізнатися на офіційному сайті компанії або у продавців блоку. У деяких моделях блоків живлення присутня ще одна наклейка, де можуть бути вказані ТЕХНІЧНІ характеристики, серед яких і вказана модель блоку. Також на блоці живлення може бути нанесено маркування, де у вигляді малюнка вказується модель.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоІзяславські школи отримали 24 ноутбуки
Критерії вибору мотоблока
У Шепетівському районі вчителі отримають майже 400 ноутбуків
Президент України пообіцяв кожному вчителю по ноутбуку
Критерії вибору жіночого взуття
Обираємо ноутбук: на що звернути увагу?

Читайте у цій рубриціЧоловічі парфуми: як обрати аромат
Змішувачі для кухні: який варіант вибрати?
Найкращі сервери Dota 2
Як купити смартфон і не розгубитися в асортименті
Як зробити консервування приємним та якісним
Медики радять: у новорічну ніч їсти за принципом Тарілки здорового харчування