Що таке нікотинові подушечки і як їх використовувати?

Що таке нікотинові подушечки і як їх використовувати?

Нікотинові подушечки один з останніх хітів, який створює конкуренцію популярним електронним сигаретам. Що таке нікотинові подушечки ви можете дізнатися на сайті provse.te.ua більш детально.

Нікотинові подушечки: що це?

Під поняттям, як нікотинові мішечки ми розуміємо продукти, такі що містять нікотин, вони використовуються для ефекту релаксації. На вигляд вони мають форму невеликих мішечків, які поміщаються в роті. Саме там відбувається швидке всмоктування нікотину. Таким чином, мішечки заміняють традиційне куріння, їх також можна використовувати в будь-якому місці та в потрібний для людини час.

Нікотин: речовина, яка викликає сильну залежність. Саме вона міститься в сигаретах, але крім них вони містять і ряд інших, вельми шкідливих компонентів, наприклад, смолисті речовини, що виділяються при курінні.

Що відрізняє нікотинові мішечки від сигарет, насамперед це відсутність смолистих речовин, що характеризує цей товар як більш безпечний. Звичайно, майте на увазі, що вони містять шкідливий нікотин, тому подушечки не можуть використовуватися людьми віком до 18 років, як і сигарети.

Нікотинові мішечки: плюси і мінуси

Нікотинові мішечки є однією з новинок на ринку, тому варто придивитися до їх основних переваг і недоліків. Переваги нікотинових подушечок:

  • вони не містять тютюну, але є нікотин;
  • не викликають знебарвлення зубів;
  • вони ненав’язливі в застосуванні;
  • ви можете використовувати їх скрізь;
  • доступні в багатьох смаках на будь-який вибір.

Використовувати нікотинові мішечки дуже просто, навіть людина, яка вперше вирішить спробувати цей продукт, не відчує жодних труднощів під час їхнього застосування.

Пакети з нікотином фасуються у невеликі ємності-банки. У такій упаковці є місце для нових, невикористаних мішків і вже використаних подушечок, тому їх можна легко прибрати після застосування.

На що звернути увагу

Щоб скористатися нікотинової подушечкою, необхідно помістити її під верхню губу, тобто між яснами і губою. Потім слина викликає активацію мішка: ви можете відчути невелике поколювання, яке є результатом дії нікотину. Потім нікотин передається разом зі слиною в кровотік через слизову оболонку рота. Мішечок слід тримати в роті близько 30 хвилин: він маленький, тому не викликає дискомфорту. Після цього пакет можна вийняти з рота і покласти в контейнер.

Сьогодні нікотинові мішечки стають все більш популярними, тому їх можна придбати в багатьох магазинах, що працюють як стаціонарно, так і в Інтернеті.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоЩо таке GLO HYPER?
Нікотинові паучі Velo
Вибір кальяну для домашнього використання
Із торгівельних кіосків Хмельниччини вилучили понад 1600 пачок сигарет
На Хмельниччині торгували контрафактними цигарками
Жителю Шепетівського району призначено 2 роки іспитового строку за крадіжку горілки й цигарок

Читайте у цій рубриціГідравлічні домкрати для ремонтних робіт
Як і де вигідно обміняти Євро?
Де вигідні умови по кредиту готівкою в Україні?
Надувні меблі здатні забезпечити комфортний відпочинок
Поради щодо вибору та встановлення каркасного басейну
Бюро перекладів — послуги не тільки для бізнесу