Лазерна епіляція: як видалити світле волосся на смаглявій шкірі?

Лазерна епіляція: як видалити світле волосся на смаглявій шкірі?

Вибір між депіляцією і епіляцією очевидний: після тотального знищення волосяних фолікулів проблема небажаного волосся на обличчі та тілі зникає. Нещодавно безпечна лазерна епіляція була доступна виключно власницям та власникам темного волосся на світлій шкірі. З неодимовим лазером Nd:YAG процедура стала ефективною абсолютно для всіх.

Універсальна епіляція

Неодимовий лазер успішно справляється з будь-яким фототипом шкіри, включаючи смагляву і засмаглу. Під час сеансу видаляються волосяні фолікули сивого, світлого, русявого, каштанового, рудого волосся з будь-якою структурою й щільністю. Діапазон світлового потоку 2,5–13 мм — лікар налаштовує прилад залежно від поставленого завдання.

Неодимовий лазер Nd:YAG безпечний і комфортний для видалення будь-якого волосся:

  • на обличчі, підборідді, над верхньою губою;
  • під пахвами і в зоні бікіні;
  • на руках, ногах, торсі та спині.

Після процедури відзначається помітний ліфтинг-ефект: кровопостачання клітин епідермісу поліпшується, активізується синтез колагену та еластину, шкіра стає пружною і еластичною.

В числі послуг клініки косметології та медицини Golg Laser є неодимова та александритова лазерная эпиляция Киев цены узнать та записатися на сеанс можуть жителі всіх регіонів України. Сама процедура триває 15–45 хвилин залежно від площі робочої зони. До 70 % волосяних фолікулів знаходяться в стані сну, тому для повного позбавлення від волосся потрібно 5–8 сеансів.

Принцип роботи неодимового лазера

У серці приладу алюмоітрієвий гранат, легований іонами неодиму, здатний продукувати постійні і імпульсні хвилі до 1064 нм. Апарат використовується у косметології та медицині для проведення безкровних операцій, швидкого видалення новоутворень, рубців, татуювань.

Головна відмінність Nd:YAG від попередніх поколінь приладів — принцип дії на волосяний фолікул. Олександритовий та діодний лазери розпізнають меланін на тлі світлої шкіри й направлено руйнують наповнений цим пігментом фолікул. Неодимовому лазеру колір пігменту не важливий — він руйнує мікроскопічну кровоносну судину, що живить фолікул.

Точність приладу відповідає стандартам 21 століття: сусідні тканини не пошкоджуються, немає опіків та врослих волосків. Апарат Nd:YAG доповнений фотосистемою та запатентованою технологією Top-hat для автоматичного контролю рівномірного розподілу енергетичного потоку на робочу зону.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Шепетівці ще дві школярки пожертвували довгим волоссям, аби врятувати Валерію Решетарчук
Маленька шепетівчанка пожертвувала 40 см білосніжного волосся, щоб врятувати хвору дівчинку
Лазерна епіляція: сезон відкрито

Читайте у цій рубриціАзіатська кухня — здоров’я та неперевершений смак
Як швидко продати автомобіль?
АльфаШина — велика різноманітність вибору шин і дисків
Позначення на мотоциклетних шинах
Що таке нікотинові подушечки і як їх використовувати?
Як провести інтернет в квартирі: що передбачити