Чаші для кальяну

Процес куріння кальяну — це свого роду справжнє таїнство, яке супроводжується ароматним димом. А дим, у свою чергу розпочинає своє дійство зі спеціально для того призначеного резервуару — чаші. Отже, якщо Ви вирішили купити чашу для кальяну, то Вам необхідно розібратися якими вони бувають і як відповідно до цього вони характеризуються, тому почнемо:

1. Глиняна чаша

Це один із найпопулярніших матеріалів чаші для кальяну. Така чаша характеризується швидким і рівномірним прогрівом, а також довгим утриманням тепла у своїх стінках. Та не дивлячись на це, глина — це пористий матеріал, що відповідно робить і виріб здатним втягувати в себе всі аромати тютюну. Тому, краще мати кілька таких чаш, щоб були під різні його види.

2. Керамічна чаша

Такі чаші для кальяну характеризуються тими ж властивостями, що і глиняні. Однак мають свій «плюс» — оскільки вони покриті глазур’ю, то саме таке покриття запобігає втягуванню запахів. Що ще важливо, доглядати за таким виробом легко і просто.

3. Силіконова чаша

Харчовий силікон — це саме той матеріал, з якого виготовляють такі чаші. І варто зазначити, що силіконова чаша для кальяну користується популярністю, тому що має безліч переваг. Цей виріб неможливо розбити, як би Ви не старалися. Силікон кращим образом переносить максимально високі температури і їх перепади. Також така чаша не втягує в себе запахів і її можна мити водою.

4. Металева чаша

Металеві чаші довговічні, оскільки вони не б’ються. Також за ними легко доглядати. Такий матеріал як метал рідко використовується для чаші. Але все ж таки, якщо Ви й обираєте таку чашу, то зважайте на те, щоб це була нержавіюча сталь.

5. Чаша зі скла

Є деякі виробника (Кауа і Ra), які випускають повністю скляні кальяни, в тому числі й чаші. Боятися такого виробу не потрібно, скло в ньому досить міцне, а поверхня ідеальна. Така чаша для кальяну не поглинає запаху і легко миється.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Читайте у цій рубриціПереливні басейни від Stroy-Bassein
Запчасти на китайские авто