Обираємо першу гітару: поради музиканту-початківцю

Обираємо першу гітару: поради музиканту-початківцю

Експерти E-Katalog діляться цінними рекомендаціями.

1. Акустика або класика

Класична гітара — гарний варіант для початківців. Її нейлонові струни майже не ріжуть пальці, а помірні розміри дозволяють легко діставати до будь-якого ладу. Це робить класичну гітару максимально комфортною: не просто так саме на ній навчають грати у музичних школах. З недоліків можна відзначити хіба що трохи приглушений звук.

Акустичні або вестерн гітари мають збільшений корпус, вузький подовжений гриф, а також металеві струни. Вони звучать більш дзвінко та голосно порівняно з класичними гітарами, однак вчитись на них грати складніше: струни врізаються в пальці, а розміри інструмента створюють додаткові труднощі при вивченні ладів.

2. Випробуйте кілька моделей

Відвідайте найближчу музичну крамницю та потестуйте кілька гітар різних брендів та моделей — це допоможе зрозуміти, який саме характер звучання та які відчуття від гри вам подобаються більше. Зверніть увагу на зручність грифа, вагу гітари та розмір корпусу: чим він об’ємніший, тим більш насичений звук видає гітара.

Якщо серед ваших знайомих є досвідчений гітарист, не нехтуйте його допомогою. Можливо, він зможе супроводити вас і допоможе оцінити той чи інший інструмент.

Обираємо першу гітару: поради музиканту-початківцю

3. Оберіть свій розмір

Найпоширеніші типорозміри гітар — 4/4, 3/4 та 1/2. Перші розраховані на дорослих людей та юнаків відповідної комплекції, другі — на підлітків (12–15 років), треті — на дітей молодшого шкільного віку.

4. Перевірте якість

Незалежно від того, купуєте ви гітару в магазині або забираєте на пошті, перевірте, чи не має вона дефектів. Переконайтесь, що накладка на грифі рівна, а лади не виступають. Впевніться, що на корпусі гітари немає жодних подряпин або тріщин, а струни надійно закріплені.

Важливе значення має і матеріал корпусу. Замість дешевих фанерних моделей краще придбати інструмент, вироблений з дерев’яного масиву.

5. Не переплачуйте

Яку б модель гітари ви не обрали, вона буде продаватись у багатьох інтернет-магазинах, розцінки яких можуть суттєво відрізнятися. Портал E-Katalog допоможе порівняти цінові пропозиції усіх продавців та вибрати найвигіднішу пропозицію.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоКуди скаржитися на шахраїв в Інтернеті
Дітлахи з Шепетівки вибороли перемогу в канадсько-українському фестивалі
Як вибрати синтезатор
Вибір електрогітари: ключові фактори, які варто врахувати
На Хмельниччині діяло казино, де клієнтів пускали за «рекомендацією»
Етапи вибору надійного автомобілю

Читайте у цій рубриціДекоруємо вуличний простір біля котеджу за допомогою LED-гірлянд
Індустрія штучного запліднення в Україні: сучасні тенденції та переваги
Професійні холодильні шафи: як підібрати оптимальну модель для бізнесу
Насолода та інновації: погляд на сучасні секс-іграшки
Выбор идеальной кофемашины
Кіберспорт проти традиційного спорту: Нова ера вболівальників
FacebookTelegramViberWhatsAppX