Огляд добрива «Нітроамофоска-М» від «Тетра-Агро»: збалансоване живлення та захист рослин

Огляд добрива «Нітроамофоска-М» від «Тетра-Агро»: збалансоване живлення та захист рослин

Для досягнення максимальної врожайності культур необхідно забезпечити рослини необхідною кількістю поживних речовин. Одним з ефективних засобів для цього є використання мінеральних добрив. Добриво Нітроамофоска-М від українського виробника «Тетра-Агро» є одним з найбільш популярних на ринку України. Адже забезпечує збалансоване живлення рослин. У цій статті ми розглянемо користь та способи застосування нітроамофоски: підготували для вас багато інформації.

Особливості добрива нітроамофоска

Нітроамофоска-М — це збалансоване мінеральне добриво, яке забезпечує рослини необхідними поживними речовинами для здорового росту та розвитку. Воно містить:

  • азот;
  • фосфор;
  • калій.

Азот, який міститься у добриві, сприяє формуванню зеленої маси та підвищенню врожайності рослин. Фосфор, який є необхідним для розвитку кореневої системи рослин та підвищення їх стійкості до стресів. Калій, що міститься у добриві, сприяє формуванню плодів, поліпшенню якості врожаю та збільшенню стійкості до хвороб.

Добриво може бути застосовано для додаткового живлення рослин під час посіву, підживлення вегетуючих рослин у різних стадіях розвитку, а також для підготовки до збирання врожаю. Використання добрива допомагає забезпечити рослини необхідною кількістю поживних речовин для здорового росту та розвитку, що дозволяє підвищити їх врожайність та якість врожаю в цілому.

Як застосовувати добриво Нітроамофоска-М?

Для досягнення максимального ефекту використовувати міндобриво Нітроамофоска-М необхідно правильно. Зокрема перед внесенням добрива варто провести аналіз ґрунту та врахувати вимоги кожної конкретної культури та її стадії розвитку.

Для підживлення рослин під час посіву необхідно внести добриво перед посівом на глибину 10–15 см. Для цього можна використовувати дискову борону. Для овочів та садових культур рекомендована доза становить від 400 до 600 кг добрива на гектар, а для зернових та технічних культур — від 300 до 500 кг на гектар.

Підживлення вегетуючих рослин проводять у різні періоди росту та розвитку, під корінь або на лист. Підживлення під корінь є більш ефективним, оскільки поживні речовини швидше проникають до кореневої системи рослин. Для цього добриво необхідно вносити на глибину 10–15 см біля коренів рослин. Для овочів та садових культур рекомендована доза становить від 200 до 400 кг добрива на гектар, а для зернових та технічних культур — від 150 до 250 кг на гектар.

Підживлення на лист також може бути корисним у випадках, коли коренева система рослин пошкоджена або не може забезпечити собі достатньо поживних речовин. Для цього добриво розчиняють у воді згідно з інструкцією та обприскують листя рослин. Рекомендована доза становить від 20 до 30 кг добрива на гектар.

Бажаємо щедрого врожаю!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Перший овочевий врожай вже збирають фермери на Шепетівщині
На Шепетівщині в ході інвентаризації унікальну пам’ятку археології віднесли до земель сільгосппризначення
Розмноження бірючини саджанцями та особливості догляду за рослиною
Понятие и преимущества семенного картофеля первой репродукции

Читайте у цій рубриці


Як відрізнити якісні шкіряні речі від підробки?
Вишиванки для дітей: символіка, традиції та поради з вибору
Чому з’являється конденсат на твердопаливному котлі?
Скільки коштує побудувати бомбосховище?
FacebookTelegramViberWhatsAppX