Воскова епіляція: як це працює?

Воскова епіляція: як це працює?

Воскова депіляція — один із найефективніших методів видалення волосся. Це дуже популярний метод серед зірок і знаменитостей. Все тому, що завдяки йому волосся видаляються разом з цибулиною, а не тільки її відмерлий стебел. Завдяки цьому ви отримуєте більш тривалий ефект ідеально гладкої шкіри.

Процедура воскової депіляції завжди починається з виключення протипоказань.

Якщо у клієнта їх немає, можна переходити до дій. Насамперед необхідно мати віск для депіляції, продезінфікувати шкіру та правильно підготувати майстра до процедури. Що таке воскова епіляція і які ефекти можна від неї очікувати?

Найчастіше цій процедурі піддаються наступні зони:

 • вуса;
 • пахви;
 • бікіні;
 • ноги;
 • руки;
 • брови.

Покрокова епіляція воском

Воском можна депілювати навіть найчутливіші ділянки тіла, але тоді слід бути гранично обережним і дотримуватися кількох основних правил:

 • перед депіляцією шкіру необхідно гарненько очистити і знежирити, адже тоді віск буде краще до неї прилипати;
 • так як найбільш ефективна воскова епіляція, коли є до чого приклеїтися, то краще почекати, поки волосся не відросте до довжини не менше 5 мм;
 • гарячий віск слід наносити у напрямку росту волосся, а потім відривати в напрямку, протилежному їх росту;
 • нанести на роздратовану після депіляції шкіру відповідний лосьйон, наприклад, що містить заспокійливе алое або лідокаїн;
 • процедуру депіляції слід повторювати кожні 3 або 4 тижні — саме стільки часу повинен тривати ефект (проте ключем до його досягнення є регулярне використання, яке поступово послаблює волосяні цибулини і перешкоджає їх швидкому повторному росту).

Помилки при епіляції: чого уникати?

При самостійній депіляції найчастіше відбувається одна помилка — температуру воску потрібно перевіряти на зап’ясті перед його нанесенням, наприклад, на ноги, і багато про це забувають. Таким способом можна, на жаль, отримати серйозні опіки, так як віск швидко прилипає до шкіри і його нелегко видалити, коли він дуже гарячий.

Часто домашня депіляція закінчується подразненням шкіри через неправильну кількість нанесеного препарату. Не можна наносити занадто мало воску (тому що потім доведеться повторювати депіляцію, адже втечуть не всі волоски), але і занадто багато воску теж не можна (так як він може розірвати епідерміс при видаленні, оголюючи живий шар шкіри і, як наслідок, привести до утворення дуже непривабливого знебарвлення). Тому потрібно навчитися наносити оптимальну кількість воску, інакше можна вкрай роздратувати свою шкіру, використовуючи його повторно, або привести до дуже болючого її пошкодження.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Повернення молодості шкірі без хірургічного втручання: все про RF-ліфтинг
Діодний лазер для епіляції та лазер для видалення тату
Переваги та побічні ефекти лазерної епіляції
Омолодження шкіри за допомогою фракційних лазерів: сучасні технології та методики

Читайте у цій рубриці


Вибір корму для дорослих собак: як забезпечити здорове та збалансоване харчування?
Різниця між вірусними та бактеріальними інфекціями
Чи можна чоловікові користуватися косметикою без помітки «для чоловіків»?
Краса із здоров’ям: догляд за волоссям
FacebookTelegramViberWhatsAppX