Особливості видалення небажаного волосся за допомогою епілятора

Особливості видалення небажаного волосся за допомогою епілятора

З давніх-давен, видалення небажаного волосся — постійна проблема кожної жінки. В наш час, незалежно від того, виконується ця процедура вдома чи у салоні краси, головна умова — аби волосся видалялося швидко та безболісно, і при цьому, тривалий час не виникало знову. Для депіляції в домашніх умовах існують спеціальні прилади — епілятори, які представлені широким асортиментом https://comfy.ua/epilator/ у магазинах побутової техніки.

Принцип роботи епілятора

Як вже було зазначено, епілятор — це спеціальний пристрій для позбавлення від небажаного волосся на тілі. Принцип його роботи полягає в тому, що завдяки особливому механізму волосся висмикується разом із волосяними цибулинами, завдяки чому шкіра залишається чистою і гладкою протягом кількох тижнів.

Електричні епілятори бувають двох типів:

  1. Пінцетні. Видалення волосся здійснюється за допомогою кількох пластин, що обертаються. При стисканні вони захоплюють та висмикують волосинки разом із їх цибулинами. Така конструкція дозволяє одночасно захоплювати від 20 до 40 волосин.
  2. Дискові. Для захоплення волосин використовуються диски. За один раз епілятори такої конструкції дозволяють видаляти не більше 30 волосин.

Від кількості волосин, що видаляються одночасно, залежить термін проведення процедури. Втім, моделі з дисковою конструкцією, хоч і потребують більше часу, не викликають алергічних реакцій чи почервоніння шкіри.

Особливості видалення небажаного волосся за допомогою епілятора

На які характеристики звертати увагу

Кожна модель епілятора має свою функціональність і параметри, тому зробити вибір, із великого розмаїття пропозицій, не завжди просто.

Найперше, вибір залежатиме від ділянки застосування, для яких призначена та чи інша модель. Це може бути тіло, обличчя, зона бікіні тощо. Далі, варто звертати увагу на наступні характеристики:

  • кількість пінцетів — велика кількість зменшить час процедури, а менша — комфортніша;
  • матеріал захватів — зазвичай використовують металеві пінцети, а для чутливої шкіри краще обирати моделі з керамічними щипцями;
  • наявність перемикача швидкості — дозволить перемикати режими. В іншому випадку, прилад працюватиме з фіксованою швидкістю;
  • автономність — епілятори можуть працювати від електричної мережі або від акумуляторних батарей.
  • габарити — як і попередній пункт, розміри та форма визначають наскільки зручно користуватися приладом під час подорожі;

Також не слід оминати увагою додаткові параметри, як стійкість до впливу вологи, наявність підсвічування, додаткові насадки та аксесуари.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Чи можна чоловікові користуватися косметикою без помітки «для чоловіків»?
Краса із здоров’ям: догляд за волоссям
Повернення молодості шкірі без хірургічного втручання: все про RF-ліфтинг
Унікальна продукція бренду Chi для здоров’я та краси вашого волосся

Читайте у цій рубриці


Вибір корму для дорослих собак: як забезпечити здорове та збалансоване харчування?
Різниця між вірусними та бактеріальними інфекціями
Чи можна чоловікові користуватися косметикою без помітки «для чоловіків»?
Краса із здоров’ям: догляд за волоссям
FacebookTelegramViberWhatsAppX