Як вибрати найкращу вуличну камеру?

Як вибрати найкращу вуличну камеру?

Україна — це країна, в якій можлива аномальна спека та неймовірні морози. Саме тому, якщо планується вуличне відеоспостереження, необхідні антивандальні камери. Тільки таке обладнання зможе впоратися з поставленими завданнями, при цьому всі внутрішні механізми будуть перебувати під надійним захистом. Розглянемо докладніше, як вибрати найкраще вуличне відеоспостереження.

На що звернути увагу під час купівлі вуличної камери?

Форм-фактор

Необхідно вибирати камеру відеоспостереження саме циліндричною формою. Також обов’язково наявність регульованого захисного козирка, який оберігатиме від снігу та льоду. Важливою є наявність можливості переміщення козирка — цією функцією не варто нехтувати. Якщо довгофокусний об’єктив, його можна буде висунути сильно вперед, без шкоди для поля зору — це буде гарантувати великий рівень захисту від опадів і сонячних променів.

Не женіться за мегапікселями

Основна мета системи відеоспостереження — це можливість розглянути всі деталі та подробиці того, що відбувається на об’єкті. При цьому мегапікселі впливають виключно на те, наскільки деталізованою буде картинка. Важливо розуміти, що збільшення кількості пікселів створюється за рахунок того, що вони зменшуються в розмірах, отже, зменшується поверхня, яка припадає на всі пікселі. Зменшитися світлочутливість загалом.

Для більшості цілей цілком достатньо моделей з роздільною здатністю 2 мегапікселі. Якщо потрібна більша роздільна здатність, тоді і фізичний розмір матриці повинен бути більшим.

Проблеми з вібрацією

При монтажі камери відеоспостереження на некапітальній конструкції можливе виникнення тремтіння зображення. Це зазвичай пов’язане з вітровим навантаженням або при встановленні на конструкціях, що піддаються вібраціям. Через вібрації зображення може бути розмитим, отже, буде складно щось розглянути.

Щоб уникнути цього, використовуються платформи для захисту від вібрацій. Складаються вони зазвичай із двох пластин, які з’єднані між собою за допомогою вібраційного ізолятора, які гаситимуть вібрацію — це збільшує термін служби камер спостереження.

Як вибрати найкращу вуличну камеру?

Питання освітлення

Протягом дня на об’єкті може бути непроглядна темрява або яскраве сонце. Звичайно, наскільки різні умови будуть створювати великі проблеми для створення картинки високої якості. Рівень освітлення вимірюється у люксах. Ідеально картинки неможливо досягти ніколи, але ми завжди можемо до неї наблизитись.

Прекрасним вибором стане охоронне освітлення — встановлення більшої кількості освітлювальних ліхтарів. Може доповнюватися ІЧ-підсвічуванням — це добрий варіант, але відносно дорогий. Вам потрібно буде вибрати відповідний варіант індивідуально для себе, але в кожному випадку потрібно домогтися хорошого освітлення, або придбати обладнання з чутливістю до світла.

Наявність проблем із наведеною напругою

Це грозовий захист, який встановлений у більшості вуличних камер відеоспостереження. Необхідно вибирати моделі із захистом від грози, а також якісно та правильно організувати систему заземлення. Існують спеціальні професійні засоби, які призначені для захисту від імпульсних перенапруг, які можуть бути різного класу.

Якщо це все враховувати. ви зможете вибрати відповідну вуличну камеру відеоспостереження, яка зможе забезпечити високу ефективність та надійність під час роботи, незалежно від умов експлуатації.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНадійна страхувальна система для незабутніх пригод
На Хмельниччині жінка за 15 походів до магазину «винесла» товару на 13 тисяч гривень
Охорона та безпека банківських установ в Харкові: Досвід компанії OIB
На Хмельниччині протягом року на дорогах планують встановити понад пів тисячі камер відеоспостереження
В одній із лікарень Хмельниччини довелося встановити камери спостереження та тривожні кнопки
Стабілізатор напруги для дому — захисти свою техніку

Читайте у цій рубриціВикористання нестандартних ємностей у різних галузях: від пластику до металу
«АВМ АМПЕР»: Високоякісне Електрообладнання та Розподільчі Пристрої для Надійних Енергетичних Рішень
Арбітраж трафіку: що це таке простими словами і які популярні ніші
Вигоди та ризики: купівля вживаного iPhone
Особливості предметної фотосесії: що треба знати
Фотосесія як цікавий подарунок
FacebookTelegramViberWhatsAppX