Особливості інтернету в сільській місцевості

Особливості інтернету в сільській місцевості

Можливості інтернету важко переоцінити. Це інформаційний портал та бізнес-проєкт, торгова платформа та ринок послуг, спілкування в соціальних мережах та месенджерах, а також фабрика онлайн розваг. Відмовитись від такого блага дуже важко, часом просто неможливо. У містах проблема високошвидкісного інтернету вирішується за рахунок послуг кабельних провайдерів. За межею мегаполісів, де дротове з’єднання недоступне, доступ до Всесвітньої мережі відкривають мобільні оператори.

Мережеве обладнання для підключення

Альтернативою кабельним постачальникам став мобільний інтернет від мобільних провайдерів України: Київстар, Vodafone, Lifecell. За деякими характеристиками, він поступається провідним варіантам, але забезпечує стійке з’єднання і пристойну швидкість, що гарантує безпроблемне юзання. Облаштування бездротового інтернету в місцях зі слабким сигналом або його відсутністю не викликає непереборних труднощів, що вирішується за допомогою комплекту сучасного мережевого обладнання. При купівлі необхідних девайсів, враховують місцезнаходження базових станцій мобільних операторів, їхню зону покриття, відстань, а також кількість пристроїв, що потребують підключення.

Інтернет-з’єднання здійснюється через 3G/4G модем, який повинен підтримувати частотні діапазони 1965–1980/2155–2170 МГц для стандарту зв’язку 3G, і 1800 МГц, 2600 МГц у мережах 4G LTE. Потрібно придбати SIM-карту необхідного формату місцевого мобільного оператора, встановити її в девайс. Модем не вимагає складних налаштувань драйверів, починає працювати автоматично при першому підключенні. Пристрій забезпечує одну точку доступу.

Підключення інших ґаджетів можливе за допомогою маршрутизатора. Сучасний роутер роздає отриманий сигнал бездротової локальної мережі Wi-Fi певного радіусу дії. Маршрутизатор підбирають із розрахунку ймовірного числа споживачів, що підключаються, і необхідного радіусу дії. При віддаленні базової станції на 20 км і більше, до комплекту мережного обладнання додають зовнішню антену спрямованої дії з високим коефіцієнтом посилення, що підтримує технологію MIMO 2×2. Вона дозволить стабілізувати сигнал і збільшити швидкість інтернету в 2–2,5 рази.

4g интернет операторы пропонують безліч тарифних планів з урахуванням потреб абонентів. Для тих, хто постійно мешкає за межею міста, найбільш актуальним буде безлімітний тариф. Якщо на дачу з’являтися наїздами, то влаштує тариф із трафіком, який задовольняє запити споживача.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоАрбітраж трафіку: що це таке простими словами і які популярні ніші
Від рук російських окупантів загинув захисник із Шепетівщини
Як вибрати тариф і підключити домашній інтернет
Колишній залізничник у соцмережах героїзував рашистів: за нього взялася СБУ
Айтівець відвіз родину на Хмельниччину, а сам пішов у ТЦК
Особливості та секрети інтернет-маркетингу

Читайте у цій рубриціВикористання нестандартних ємностей у різних галузях: від пластику до металу
«АВМ АМПЕР»: Високоякісне Електрообладнання та Розподільчі Пристрої для Надійних Енергетичних Рішень
Арбітраж трафіку: що це таке простими словами і які популярні ніші
Вигоди та ризики: купівля вживаного iPhone
Особливості предметної фотосесії: що треба знати
Фотосесія як цікавий подарунок
FacebookTelegramViberWhatsAppX