Як вивчати англійську за кермом

Як вивчати англійську за кермом

Якщо людина скаржиться на брак часу вивчення англійської, це зачасту є правдою. Домашні справи та робота забирають стільки часу, що потім жодного навчання вже не захочеться. Але з іншого боку варто задуматися про те, скільки часу витрачається на поїздки — на роботу, супермаркет, зустрічі з друзями. Якщо вірити статистиці, в автомобілі людина працює, в середньому, близько п’яти годин на тиждень. Цілком достатньо, щоб прокачати мовну навичку. Далі представлені кілька корисних порад.

Як свідчить практика, вивчати англійську за кермом можна лише як доповнення до основних занять. Навчанню у мовній школі, онлайн-заняттям з учителем чи самостійно. Інакше кажучи, зосереджене проходження певної теми можна успішно закріпити, прослуховуючи матеріал у машині. Якщо перетворити це на звичку, у результаті подібна система покаже відмінні результати.

Чи можна вивчати англійську за кермом

Майже завжди в машині грає радіо, і пісні часто врізаються у пам’ять. Подібним чином можна налаштувати під себе і навчання англійської. Це чудово працює, коли їдеш у транспорті, у навушниках і спостерігаєш за «фоном», що пробігає за вікном. Спокій та зосередженість — все, що потрібно.

Однак, якщо йдеться про водія, який сидить за кермом і повинен левову частку уваги віддавати дорозі? Так, у такому разі навчання теж можливе. Як у діалоговій формі, так і у разі прослуховування аудіо.

Переваги вивчення англійської в дорозі

У тому, щоб вивчати англійську за кермом, дійсно є свої плюси:

  1. Заняттю можна приділяти до години, без зайвих підготовок. Включити та слухати.
  2. Прослуховуючи матеріал щоразу, мимоволі запам’ятовуєш почуте.

Найкращі варіанти для вивчення англійської в дорозі

Сьогодні існує багато варіантів для водіїв та тих, хто часто проводить час у дорозі. Залишається розглянути як вчити англійську за кермом найкраще, щоб вибрати для себе найбільш вдалий.

Курси англійської за кермом

Є багато курсів у форматі аудіо, складених за спеціальною програмою. Часте повторення матеріалу дозволяє легко запам’ятовувати почуте. Таким чином, зручно підкріплювати основне навчання.

Спеціальні подкасти

Подкасти — правильний спосіб навчання для тих, у кого найкраще розвинена слухова пам’ять. Для прослуховування можна використовувати мобільний пристрій або автомобільне радіо. Завантажити цікаві теми та прослуховувати їх у дорозі. Часто до подкасту йдуть короткі текстові матеріали, які також не завадить прочитати, щоб краще розібратися у почутому.

Аудіокниги

Для любителів читання слухати книги стане чудовим досвідом. Вони начитуються професійними дикторами та знайомлять слухача не лише з цікавим сюжетом, але й з оригінальною англійською вимовою. Деяким може здатися, що аудіо-варіант займає багато часу, проте прослуховування завершиться швидше, ніж читання.

Як вивчати англійську за кермом

Тренування розмовної англійської в машині

Розмовний матеріал в данному випадку періодично повторюється, що сприяє запам’ятовуванню. Зазвичай це аудіо-уроки, які відбуваються у діалоговій формі. Один урок триває в середньому пів години, що достатньо для того, щоб мозок не знизив активність. Особливо з огляду на те, що потрібно ще стежити за дорогою.

Як показує практика, не варто зациклюватися тільки на тому, яка англійська за кермом краща. Найефективніший результат приносить лише комбіноване навчання, в якому увага приділяється всім аспектам: читанню, мові, прослуховуванню та написанню. Тому експерти рекомендують поєднувати дорожні аудіозаняття з проходженням повноцінного курсу вдома або в мовній школі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Теґи публікації


Новини партнерів


Вам також може бути цікавоПеревага курсу Архікад для дизайнерів
«Мудрик» — центр розвитку для дітей з пелюшок
У Нетішині безкоштовно навчатимуть англійської та французької дітей та дорослих
У Хмельницькому атовці можуть безкоштовно вивчати англійську мову
Актуальність вивчення мови програмування Java
Як люди різних вікових категорій вивчають іноземну

Читайте у цій рубриціМедичні біотуалети: правила вибору та особливості використання
Какой туалет для собак – лучший?
Смартфони Xiaomi — вдале співвідношення ціни та якості
Хто може грати у казино
Тепловізор Пульсар: особливості пристрою
Особливості інтернету в сільській місцевості
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter