Застосування та принцип дії Флуконазолу

Застосування та принцип дії Флуконазолу

Флуконазол є лікарським препаратом, що використовується при грибкових ураженнях хронічного та гострого перебігу. Зазначені захворювання можуть уражати шкіру та нігті, слизові оболонки.

Опис

Лікарська форма препарату, детальніше про яку можна дізнатися на https://apteka911.ua/drugs/flukonazol-d3070, представлена капсулами для внутрішнього прийому; розчином, що вводиться внутрішньом’язево, та добре зарекомендував себе гель для зовнішнього застосування.

Що стосується фармакології, ці засоби відносяться до протигрибкової групи, є похідними від триазолу.

Показання:

  • інфекції криптококового типу;
  • кандидоз, що вражає статеві органи, шкіру, стравохід, слизові;
  • лишаї;
  • дерматоз.

Існує й низка протипоказань до вживання препарату: дітям віком до 5 років; лактаційний період та виношування дитини. Не варто забувати про індивідуальну чутливість до будь-якого з компонентів, сумісність із засобами, що належать до групи азолів. Неприпустимий одночасний прийом алкоголю.

Принципи застосування

З обережністю приймається описуваний медикамент за наявності ниркової, печінкової недостатності. В окремих випадках стан пацієнта може погіршуватися. У деяких формах Флукназолу міститься лактоза, яка неприпустима до вживання при її недостачі в організмі або непереносимості.

Дозування

Коли проводиться антибіотикотерапія, часто прогресує кандидоз вагінального типу, молочниця, що вражає ротову порожнину. З метою недопущення подібних побічних дій лікування проводиться паралельно із застосуванням протигрибкових засобів. У такому разі доречний Флуконазол, що оптимально поєднується з різними групами антибіотиків.

Препарат добре себе зарекомендував у разі діагностованої молочниці, яка розвивається за наступних станів:

  • стресові ситуації;
  • різка зміна погоди;
  • зниження імунітету;
  • антибіотикотерапія.

На допомогу приходять ліки у капсулах або таблетованій формі.

Застосовується флуконазоло і чоловічою аудиторією, хоча її представники набагато рідше страждають від кандидозу. Водночас вони виступають носіями інфікування, не відчуваючи вираженої симптоматики хвороби. Якщо перебіг кандидозу гострий, лікар призначає застосування протигрибкових ліків, що описуються, з паралельним використанням зовнішньої мазі. Важливо розуміти, що за наявності вагінального кандидозу обидва партнери проходять терапію одночасно.

Що стосується підліткового та дитячого віку, ліки дозволяється застосовувати з 5 років, але при цьому зберігається жорсткий контроль з боку дорослих. Дозування визначається індивідуально лікарем.

Особливості застосування

Практика показує, що молочниця часто розвивається в період виношування дитини. У такому випадку Флуконазол залишається протипоказаним, може стати причиною несподіваного викидня. Не виключається і розвиток серцевих патологій у плоду.

Якщо діагностовано грибкові ураження на волоссі або нігтях, препарат, що описується, призначається лікарем у комплексі з іншими засобами. Флуконазол особливо дієвий при лікування оніхомікозів. В інструкції йдеться, що активні компоненти препарату впливають на грибкові ферменти, пригнічуючи їх зростання ,запобігають їхньому розмноженню в подальшому. Вони за короткий час надходять у нігтьову пластину, натомість з організму виводяться досить швидко.

Також Флуконазол частково накопичується в нігтьовій пластині, що покривається при лікуванні протигрибковими препаратами. І зберігається близько 6 місяців вже після завершення терапії. Цим і передбачена тривала терапевтична дія засобу. Високий позитивний результат Флуконазолу спостерігається і при лікуванні себорейного дерматиту.

Застосування та принцип дії Флуконазолу

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікаво«Із квітня й не навідується»: жінка взялася глядіти полончанку в обмін на житло
Аптеку однієї з тергромад Шепетівщини внесли у перелік об’єктів, які підлягають приватизації
Як штрафуватимуть за продаж ліків малолітнім?
Житель сусідньої області купував ліки за підробленими рецептами у Хмельницькому
Особливості лікарських засобів природного походження
На Хмельниччині онлайн-аптека продавала фальсифіковані та заборонені ліки

Читайте у цій рубриціЧоловічі парфуми: як обрати аромат
Змішувачі для кухні: який варіант вибрати?
Найкращі сервери Dota 2
Як купити смартфон і не розгубитися в асортименті
Як зробити консервування приємним та якісним
Медики радять: у новорічну ніч їсти за принципом Тарілки здорового харчування