Капітан Степан Веселовський мріяв літати, а став військовим лікарем

Степан Веселовський, капітан медичної служби у бригаді тактичної авіації імені Петра Франка, що зі Старокостянтинова, вдихнув гаряче полум’я війни — у 2017-му та 2018-му. Зі звичним для усіх військових лікарів позивним «Док» виконував бойові завдання у районі Старобільська, що на Луганщині. Звичайно ж, що доводилося важко, але вірний клятві Гіппократа, Степан Сергійович з честю витримав усі випробування.

Кар’єра військового лікаря почалася у 2004 році, тоді лейтенант медичної служби Веселовський прибув для подальшого проходження військової служби до містечка Броди, що на Львівщині, у місцеву військову бригаду. Тоді, обіймаючи посаду лікаря медичного пункту, Степан Сергійович набував практичних навичок. У той час відбувалось активне реформування Збройних Сил України, тому впродовж восьми років лікар встиг послужити у Бродах, Ковелі та Шепетівці.

Задля вирішення службових справ Степан Сергійович часто бував у Старокостянтинівському військовому шпиталі і одного разу, спілкуючись із начальником цього військово-медичного закладу, довідався, що у бригаді тактичної авіації імені Петра Франка з’явилась вакантна посада лікаря медичного пункту.

Коли капітан медичної служби Степан Веселовський ступив на бетонне покриття аеродрому і торкнувся рукою сталевого птаха, зрозумів, що мрії збуваються… Ось воно — гніздо бойових машин! А він має до них та їхніх господарів безпосередню належність. Саме він, виконуючи обов’язки чергового лікаря на льотних змінах, приймав рішення про допуск льотного складу до виконання польотних завдань.

Поділитися посиланнямНовини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці