Капітан Степан Веселовський мріяв літати, а став військовим лікарем

Степан Веселовський, капітан медичної служби у бригаді тактичної авіації імені Петра Франка, що зі Старокостянтинова, вдихнув гаряче полум’я війни — у 2017-му та 2018-му. Зі звичним для усіх військових лікарів позивним «Док» виконував бойові завдання у районі Старобільська, що на Луганщині. Звичайно ж, що доводилося важко, але вірний клятві Гіппократа, Степан Сергійович з честю витримав усі випробування.

Кар’єра військового лікаря почалася у 2004 році, тоді лейтенант медичної служби Веселовський прибув для подальшого проходження військової служби до містечка Броди, що на Львівщині, у місцеву військову бригаду. Тоді, обіймаючи посаду лікаря медичного пункту, Степан Сергійович набував практичних навичок. У той час відбувалось активне реформування Збройних Сил України, тому впродовж восьми років лікар встиг послужити у Бродах, Ковелі та Шепетівці.

Задля вирішення службових справ Степан Сергійович часто бував у Старокостянтинівському військовому шпиталі і одного разу, спілкуючись із начальником цього військово-медичного закладу, довідався, що у бригаді тактичної авіації імені Петра Франка з’явилась вакантна посада лікаря медичного пункту.

Коли капітан медичної служби Степан Веселовський ступив на бетонне покриття аеродрому і торкнувся рукою сталевого птаха, зрозумів, що мрії збуваються… Ось воно — гніздо бойових машин! А він має до них та їхніх господарів безпосередню належність. Саме він, виконуючи обов’язки чергового лікаря на льотних змінах, приймав рішення про допуск льотного складу до виконання польотних завдань.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці