Вихованці Шепетівського МНВК передали великодні смаколики в зону АТО

Вихованці 9-го класу Шепетівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату передали краянам-захисникам подарунки в зону АТО. Смаколики відправили напередодні Великодня — 3 квітня.

— З початком бойових дій всі переймалися, допомагали, а наразі охочих поменшало, — розповідає Алла Чернушич, директор Шепетівського МНВК. — Проте бойові дії не припиняються, тому потрібно підтримувати наших захисників.

Місцевим організатором стала працівниця міжшкільного комбінату — Тетяна Карпосюк.

— Акцію «Великдень» ми з дітьми готували разом, — розповідає Тетяна Георгіївна. — Учні виявили бажання, аби свято наших земляків пройшло хоч трішечки по-домашньому.

На базі МНВК школярі випекли великодні пасочки. Окрім того, від щирого серця діти зібрали бійцям АТО й чимало продуктів.

До акції долучилися й волонтери з-за кордону — Людмила Лауф та Юрген Мартин, які проживають у Німеччині. Вони надіслали каву, енергетичні батончики та різні смаколики, які дозволяють бійцям швиденько «підкріпитися», аби відновити силу.

— На кожному пакунку, що передали з Німеччини, прикріплений стікер у вигляді карти України, де зображено Крим з татарським прапором та два прапори — України й Німеччини, що символізує підтримку, — розповіла Тетяна Георгіївна.

Також посильну допомогу надала волонтер Світлана Куліш, яка проживає у Києві.

— Вона, як ніхто, знає, що бійцям потрібна підтримка, — говорить Алла Володимирівна. — Адже її чоловік побував у полоні в бойовиків.

Усі смаколики діти оформили святково — у вигляді подарунків. Аби бійці відчули тепло з мирної території, учні надіслали вітання та листи.

— Найчастіше діти бажають, аби бійці якнайшвидше здобули перемогу та повернулися у свої родини. Найбільше вразив лист дівчинки, яка бажала, аби воїни повернулися додому живими, адже це найдорожче для мами. Коли дитина не повертається додому, то для мами втрачається сенс життя. «Благаємо, повертайтеся живими!», — розповіла Алла Володимирівна про те, що йшлося в листах учнів.

Великодня акція в підтримку воїнів АТО — не разова допомога. Тут свою лепту допомоги вносять систематично.

— Діти цінують тих, хто дає можливість їм навчатися в спокої, засинати, та пізнавати радість дитинства, — підсумувала Алла Чернушич.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці